Specjalista / Specjalistka ds. Sprzedaży (Branża Inżynieryjna)
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, Silesian Voivodeship, Polska
Klient Rocketjobs.pl
16. 9. 2024

Dla naszego Klienta szukamy osoby na stanowisko: Specjalista / Specjalistka ds. Sprzedaży (Branża Inżynieryjna).

Opis Klienta:

Jesteśmy dynamiczną firmą z branży inżynieryjnej specjalizującą się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań technologicznych dla przemysłu. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży, która będzie odpowiedzialna za rozwijanie naszej działalności handlowej oraz budowanie relacji z klientami.

Obowiązki:

  • Sprzedaż produktów i usług z oferty firmy (częste wizyty u Klientów)
  • Realizacja strategii sprzedażowej
  • Konsultowanie i doradztwo techniczne w zakresie oferowanych rozwiązań inżynieryjnych
  • Prowadzenie negocjacji handlowych oraz finalizowanie umów
  • Budowanie długoterminowych relacji biznesowych z klientami

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży inżynieryjnej lub pokrewnej
  • Wykształcenie techniczne (mile widziane kierunki związane z inżynierią produkcji, mechaniczną, elektryczną lub automatyką przemysłową)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych oraz budowania relacji z klientami
  • Znajomość branży inżynieryjnej oraz aktualnych trendów technologicznych
  • Samodzielność w działaniu, konsekwencja w realizacji założonych celów
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy
  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Pracę w dynamicznym zespole profesjonalistów
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie
  • Samochód służbowy

Numer kontaktowy:

Wrocław 733430511

Sosnowiec 733430493

Cieszyn 733430479

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

  • Praca Sosnowiec
  • Specjalista ds. Sprzedaży Sosnowiec
  • Specjalista ds. Zakupów Sosnowiec
  • Specjalista ds. marketingu Sosnowiec
  • Specjalista ds. ofertowania Sosnowiec
  • Specjalista ds. Zarządzania Sosnowiec
  • Specjalista ds. Eksportu Sosnowiec
  • Specjalista ds. transportu Sosnowiec
  • Specjalista ds. HR Sosnowiec
  • Specjalista ds. turystyki Sosnowiec
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567