Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży
  • Andrychów
Andrychów, Andrychów, Lesser Poland Voivodeship, Polska
EGO MAŁGORZATA SZUBA
3. 6. 2024

Miejsce pracy: Andrychów

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja strategii rozwoju firmy
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z biurami podróży i agentami turystycznymi oraz agencjami zewnętrznymi
  • Wsparcie zespołu w bieżących działaniach
  • Współpraca z grafikiem przy tworzeniu ofert i materiałów sprzedażowych
  • Raportowanie do Zwierzchników
  • Praca stacjonarna w biurze firmy w Andrychowie w stałych godzinach z możliwością wyjazdów – spotkań z klientami

Nasze wymagania

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane w branży hotelarskiej lub turystycznej)
  • Wysoka kultura osobista
  • Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów
  • Zdolności interpersonalne i negocjacyjne
  • Znajomość pakietu MS Office oraz podobnych narzędzi na Dysku Google (arkusze, prezentacje, itd.)
  • Mile widziana znajomości rynku turystycznego – hotelowego – resortowego

To oferujemy

  • Własne biuro
  • Wolne weekendy
  • Możliwość rozwoju i samorealizacji
  • Umowę zlecenie na okres próbny i możliwość stabilnego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Możliwe benefity za wysokie wyniki sprzedaży

O nas

Do prężnie rozwijającego się Działu sprzedaży naszej firmy turystycznej (noclegowej) poszukujemy specjalisty do spraw sprzedaży – handlowca.

Nasza firma posiada dwa resorty, które oferują pobyt w komfortowych domkach w standardzie hotelowym wraz z atrakcjami typu mini Spa, baseny, sauny, etc.

Osada Zator Family - niedaleko Energylandii

Zielona Trawa – nam morzem w Bobolinie k. Dąbek

  • Praca Andrychów
  • Andrychów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851