Specjalista / Specjalistka ds. Sprzedaży B2B
  • Złotów
Złotów, Złotów, Greater Poland Voivodeship, Polska
Media Expert
25. 5. 2024

Miejsce pracy: Złotów

Twój zakres obowiązków

  • aktywne i skuteczne pozyskiwanie nowych klientów B2B
  • doradztwo w zakresie produktów i usług z sektora B2B
  • prowadzenie negocjacji biznesowych oraz przygotowywanie ofert handlowych i przetargowych
  • budowanie relacji biznesowych z Klientami
  • koordynowanie realizacji zamówienia
  • rozwiązywanie problemów Klientów
  • realizacja planów zadaniowych i sprzedażowych
  • obsługa Klientów w zakresie leasingu

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych
  • wysokorozwinięte umiejętności interpersonalne
  • znajomość MS Office (Word, Excel, Outlook, Power Point)
  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • rozwój zawodowy
  • wsparcie w trakcie wdrożenia oraz szkolenia

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • premia świąteczna
  • pomoc/opieka fundacji Media Expert „Włącz się”
  • nagrody jubileuszowe
  • Baby Expert - wyprawka dla Twojego nowo narodzonego dziecka
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Medicover

Umiejętność postępowania z ludźmi jest takim samym towarem handlowym jak cukier czy kawa. I zapłacę za tę umiejętność więcej niż za jakąkolwiek inną pod słońcem (John D. Rockefeller). Zapłacimy i my! Dlatego zostań naszym Specjalistą ds. Sprzedaży B2B.

Jesteśmy Expertem. Media Expertem.

Rządzimy na rynku elektro w Polsce, ale wciąż mamy ambitne plany, więc przyszłość należy do nas!

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Złotów
  • Złotów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064