Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, śląskie, Polska
Dospel Sp z o.o.
3. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów wentylacyjnych -mailowa i telefoniczna obsługa klienta hurtowego
  • Bieżący telefoniczny kontakt z klientem oraz z przedstawicielami handlowymi - wsparcie w obsłudze zamówień, oraz w wykonywaniu ofert handlowych
  • Obsługa platformy sprzedażowej B2B, dzięki której klienci w wygodny sposób składają zamówienia, a sama obsługa zamówień jest zautomatyzowana z programem Optima
  • Sporządzanie ofert produktowych dla klientów
  • Nastawienie na realizację planów sprzedażowych (dziennych, miesięcznych, rocznych)
  • Praca na programie platformy E-Commerce Comarch Optima – obsługa zamówień, magazyn, towary, faktury, prowadzanie kontrahentów

Nasze wymagania

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktu z klientem, komunikatywność, otwartość, rzetelność w wykonywaniu zadań
  • Praktyczna znajomość komputera oraz pakietu MS Office (dobra znajomość MS Excel-mile widziana)
  • Znajomość programu Optima oraz platformy B2B

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Szkolenia wdrożeniowe i produktowe
  • Opiekę medyczną
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Praca stacjonarna w siedzibie firmy w Częstochowie w godz. 8-16

  • Praca Częstochowa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Częstochowa
  • Specjalista ds. ofertowania Częstochowa
  • Specjalista ds. Zarządzania Częstochowa
  • Specjalista ds. Eksportu Częstochowa
  • Specjalista ds. transportu Częstochowa
  • Specjalista ds. HR Częstochowa
  • Specjalista ds. turystyki Częstochowa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Częstochowa
  • Specjalista ds. finansów Częstochowa
  • Specjalista ds. reklamy Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544