Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży
  • Dobra
Dobra, Dobra, Województwo zachodniopomorskie, Polska
YSM and Partners
3. 12. 2023

Miejsce pracy: Dobra (pow. policki)

Twój zakres obowiązków

Szukamy Specjalistki/y ds. Sprzedaży, chętnie z doświadczeniem w branży morskiej. Szukamy osób z którymi osiągniemy sukces dzięki wspólnej motywacji i wzajemnym ciągnięciu w górę.

Szukamy osób które zostaną z nami na dłużej i będą rozwijać się razem z firmą, tak jak aktualny zespół który chcemy powiększyć. Zdecydowanie umiemy odwdzięczyć się za pracę na oczekiwanym przez nas poziomie.

Opis stanowiska:

sprzedaż (zapytanie-oferta) lin syntetycznych oraz worków sztauerskich,

komunikacja z klientem biznesowym i indywidualnym,

praca z zamówieniami ze sklepu internetowego,

wystawianie faktur, dokumentów przewozowych i dbanie o ich poprawność,

aktywna współpraca z magazynem, księgowością i zarządem,

pozyskiwanie nowych klientów,

dbanie o dobry wizerunek marki YSM and Partners,

przygotowywanie materiałów marketingowych,

uczestnictwo w spotkaniach z kontrahentami i dostawcami,

wizyty na statkach handlowych i innych jednostkach pływających.

Pracując w YSM and Partners nierzadko odciśniesz swój ślad w ciekawych międzynarodowych projektach. Zaplatane przez nas liny wprowadzają do portów największe statki, kotwiczą platformy i pomagają alpinistom zdobywać szczyty. Sprzedawane przez nas Worki Sztauerskie zabezpieczają wysyłki eksportowe znanych Polskich i Europejskich producentów.

Nasze wymagania

  • konieczna dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • prawo jazdy kat. B,
  • szczerość, pracowitość, dokładność,
  • sprawnie zorganizowana, systematyczna i uporządkowana praca,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku, chętnie w sektorze morskim,
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office oraz urządzeń biurowych,
  • chęć działania, pozytywna energia, bezkonfliktowość.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na długi okres czasu i pomoc w rozwoju,
  • miejsce pracy w spokojnej, przyjaznej części Szczecina, blisko przyrody,
  • uczciwe wynagrodzenie, wysokość zależna od doświadczenia,
  • możliwe bonusy,
  • możliwość szybkiego podjęcia pracy,
  • pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę w kompetentnym zespole w miłej atmosferze,
  • bezpośredni i łatwy kontakt z przełożonym.

Benefity

  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

YSM and Partners to wyspecjalizowana i prężna firma będąca liderem w branży Syntetycznych Lin Włókiennych i Worków Sztauerskich. Od 2011 roku świadczymy usługi na rynku Polskim, Europejskim oraz globalnie. Naszymi klientami są firmy produkcyjne, energetyczne oraz sektor morski, holowniczy i offshore.

YSM and Partners jest również właścicielem sklepu internetowego LinySyntetyczne.pl, poprzez który realizowane są dostawy do rekreacji, offroad, sektora jachtowego i odbiorców prywatnych.

  • Praca Dobra
  • Dobra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862