Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
ALTEGO SP. Z O.O.
14. 4. 2024

Miejsce pracy: Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych w zakresie sprzedaży usług pracy tymczasowej,
  • Przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie rozmów i negocjowanie warunków współpracy,
  • Współpraca z działami operacyjnymi oraz działem rekrutacji,
  • Realizowanie celów sprzedażowych,
  • Raportowanie wyników pracy.

Nasze wymagania

•Doświadczenie w pozyskiwaniu oraz obsłudze klienta biznesowego,

•Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych,

•Ukierunkowanie na osiąganie wyników oraz konsekwencja w realizacji założonych celów,

•Znajomość nowoczesnych technik pozyskiwania klientów,

•Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

•Doświadczenie pracy z CRM systemem,

•Znajomość branży agencji HR.

To oferujemy

  • Umowa o pracę lub B2B (do wyboru),
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premia w zależności od wyników pracy,
  • Wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód),
  • Praca w zaangażowanym zespole.

O nas

Altego to zespół specjalistów zajmujących się zatrudnianiem pracowników z zagranicy.

Uzupełniamy braki personalne od A do Z w firmach znajdujących się na obszarze całej Polski.

Naszym celem jest połączenie dwóch interesów – pracownika i przedsiębiorcy– tak, aby obie strony były w pełni usatysfakcjonowane.

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Specjalista ds. ofertowania Gdańsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdańsk
  • Specjalista ds. Eksportu Gdańsk
  • Specjalista ds. transportu Gdańsk
  • Specjalista ds. HR Gdańsk
  • Specjalista ds. turystyki Gdańsk
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075