Specjalista/specjalistka Ds. Sprzedaży
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Województwo śląskie, Polska
Comfortel Sp. z o.o.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

OGŁOSZENIE

SPECJALISTA/SPECJALISTKA DS. SPRZEDAŻY

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów i budowanie trwałych relacji biznesowych.
  • Prezentacja i sprzedaż produktów lub rozwiązań firmy przez pryzmat korzyści dla klienta.
  • Opracowywanie ofert handlowych.
  • Prowadzenie negocjacji handlowych.
  • Współpraca z działami technicznymi w obszarze kreowania rozwiązania / produktu.
  • Raportowanie wyników sprzedaży.
  • Analiza i monitorowanie potrzeb rynku na rozwiązania IT.
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz utrzymywanie dobrych relacji z klientami.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w sprzedaży rozwiązań IT w rynku biznesowym, administracji publicznej, przedsiębiorstw państwowych.
  • Umiejętność budowania relacji z klientami.
  • Komunikatywność i zdolności negocjacyjne.
  • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu.
  • Umiejętność formułowania celów i ich realizacji.
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych.

OFERUJEMY:

  • Praca wśród profesjonalistów w branży IT.
  • Praca w oparciu o umowę (Kontrakt B2B lub Umowa o pracę).
  • Wynagrodzenie stałe + premia od sprzedaży.
  • Swobodną i przyjazną atmosferę pracy.
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.
  • Pełne wsparcie na czas wdrożenia.
  • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie, bezpłatny parking, dofinansowanie wypoczynku.
  • Stanowisko pracy w siedzibie firmy w Tychach.

Jeśli jesteś gotowy na wyzwania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV.

  • Praca Gliwice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gliwice
  • Specjalista ds. Zakupów Gliwice
  • Specjalista ds. marketingu Gliwice
  • Specjalista ds. ofertowania Gliwice
  • Specjalista ds. Zarządzania Gliwice
  • Specjalista ds. Eksportu Gliwice
  • Specjalista ds. transportu Gliwice
  • Specjalista ds. HR Gliwice
  • Specjalista ds. turystyki Gliwice
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567