Specjalista / Specjalistka ds. Skarbu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
POLPHARMA S.A.
25. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Twoje obowiązki:

  • Przygotowywanie, analizowanie i interpretowanie dużych zbiorów danych finansowych,
  • Tworzenie modeli finansowych przy użyciu narzędzi analitycznych, takich jak Excel,
  • Identyfikacja trendów i wzorców w danych,
  • Zarządzanie dokumentacją bankową, taką jak umowy z bankami, instytucjami finansowymi,
  • Przygotowywanie raportów i prezentacji, a także dodatkowych analiz dla kierownictwa.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym, finansowym lub pokrewnym,
  • Umiejętność pracy z dużymi zbiorami danych, raportami, itp.,
  • Zaawansowana znajomość Excela, w tym formuł, funkcji i narzędzi analitycznych,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Silne umiejętności analityczne i zdolność do interpretacji danych finansowych,
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność do prezentowania skomplikowanych informacji w sposób zrozumiały.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych
  • Paczki świąteczne dla dzieci
  • Jeden dodatkowy dzień wolny
  • Program emerytalny

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914