Specjalista / Specjalistka ds. rozwoju biznesu
  • Ciechanow
Ciechanów, Ciechanow, Masovian Voivodeship, Polska
Sofidel Poland Sp. z.o.o.
24. 5. 2024

Miejsce pracy: Ciechanów

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna promocja i sprzedaż produktów FMCG w kanale B2B,
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • Nawiązywanie oraz dbałość o dalszy rozwój trwałych relacji handlowych z klientami,
  • Aktywne badanie możliwości dalszego rozwoju biznesu we współpracy z nowymi klientami,
  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących branży, konsumentów, działań konkurencji, w tym również dotyczących nowych klientów,
  • Bieżące raportowanie zgodne ze standardami firmy.

Nasze wymagania

  • Udokumentowane osiągnięcia w sprzedaży– praktyczna znajomość kanałów sprzedaży B2B w Polsce oraz wiedza związana z procesem sprzedaży i cyklu zakupowego w segmencie FMCG,
  • Gotowość do licznych podróży na terenie całej Polski,
  • Wykształcenie wyższe (w tym licencjat),
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Biegła znajomość komputera, w tym pakietu Microsoft Office, ze szczególnym uwzględnieniem Excela,
  • Pozytywne nastawienie i chęć odniesienia sukcesu,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Zdolności analityczne i negocjacyjne,
  • Prawo jazdy kat. B.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • możliwość uzyskania uprawnień

Etapy rekrutacji

  • Wstępna rozmowa telefoniczna
  • Osobiste spotkanie z bezpośrednim przełożonym

Grupa Sofidel jest jednym z czołowych światowych producentów papieru do zastosowań sanitarnych i domowych. Została założona w 1966 roku. Obecnie realizuje swoją misję w 12 krajach: Włochy, Hiszpania, Wielka Brytania, Francja, Belgia, Niemcy, Szwecja, Polska, Węgry, Grecja, Rumunia oraz USA. Grupa zatrudnia ponad 6000 pracowników, a sprzedaż netto wynosi 2,095 milionów euro (dane z 2021). Zdolności produkcyjne przekraczają milion ton rocznie (1,440,000 ton w 2021). Regina, najbardziej znana marka firmy, jest obecna na niemal wszystkich rynkach referencyjnych. Inne marki to: Softis, Le Trèfle, Sopalin, KittenSoft, Nalys, Cosynel, Lycke, Nicky, Papernet. Grupa bierze udział w programie WWF Climate Savers oraz w inicjatywie Global Compact Organizacji Narodów Zjednoczonych. Widząc w zasadach zrównoważonego rozwoju strategiczny czynnik wzrostu gospodarczego oraz kapitału społecznego, podejmuje zobowiązania ograniczające wpływ swojej produkcji na środowisko. Cele Sofidel w zakresie redukcji emisji gazów cieplarnianych (GHG) do 2030 r. zostały zatwierdzone przez inicjatywę Science Based Targets (SBTi) jako zgodne z zawartym w porozumieniu paryskim wymogiem ograniczenia średniego wzrostu temperatury znacznie poniżej 2°C.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Aplikacje bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane. Administratorem Pana/Pani danych osobowych ujawnionych w dokumentach rekrutacyjnych jest Sofidel Poland Sp. z o. o. z siedzibą w Ciechanowie, przy ul. Mleczarskiej 31. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowiska w Sofidel Poland Sp. z o.o.. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

  • Praca Ciechanów
  • Ciechanów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509