Specjalista / Specjalistka ds. rozliczeń procesów sprzedaży - branża energetyczna
  • Warszawa, ul. Zamieniecka
mazowieckie, Warszawa, ul. Zamieniecka, mazowieckie, Polska
Modus Sp. z o.o. Sp. Kom.
22. 5. 2024

Firma Modus, autoryzowany Partner największego w Polsce przedsiębiorstwa sektora elektroenergetycznego, poszukuje osoby skrupulatnej i pracowitej, potrafiącej budować partnerskie relacje, gotowej do podjęcia pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • Wdrażanie oraz realizacja zadań wynikających z procesów zawierania i rozliczania umów w kanale B&B.
  • Wsparcie procesu zmiany sprzedawcy w rynku masowym.
  • Współpraca i wsparcie administracyjne Sieci Sprzedaży.
  • Prowadzenie zgłoszeń reklamacyjnych.
  • Rejestracja i archiwizacja danych w systemach CRM i ewidencyjnych.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe w strukturach Back Office, mile widziany sektor energetyczny.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym programu Excel.
  • Doskonała organizacja pracy, elastyczność i umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Umiejętność komunikowania się.

Oferujemy:

  • Pracę stacjonarną z dynamicznym i otwartym zespołem.
  • Dużo dobrej energii.
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy.
  • Nieustanny rozwój zawodowy i personalny.
  • Motywacyjny system wynagradzania.
  • Umowę zlecenie lub kontrakt B2B.
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego i kartę Multisport.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157