Specjalista / Specjalistka ds. rozliczeń i administracji
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
AIQLABS Sp. z o.o.
25. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Administracyjna obsługa portfeli wierzytelności
  • Współpraca z zewnętrznymi funduszami sekurytyzacyjnymi
  • Obsługa płatności klienckich (wyjaśnienie statusu płatności, księgowanie spłat, realizacja przelewów wychodzących)
  • Rozliczenia z funduszami sekurytyzacyjnymi
  • Obsługa korespondencji przychodzącej (korespondencja elektroniczna i listowna
  • Skanowanie i archiwizacja dokumentacji
  • Współpraca z innymi działami w ramach organizacji
  • Przygotowywanie cesji zwrotnych , umów sekurytyzacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub student/ka ostatnich lat
  • Znajomość MS Office
  • Pełna dyspozycyjność w tygodniu, w pełnym wymiarze godzin
  • Zaangażowanie w pracę i inicjatywa w działaniach
  • Skrupulatność, dokładność
  • Zorientowanie na jakość i samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • Nastawienie na współpracę zespołową

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Możliwości wprowadzania Twoich pomysłów w życie
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym środowisku
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • Wyjazdy integracyjne

  • Praca Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536