Specjalista/Specjalistka ds. Rekrutacji
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Polenergia Fotowoltaika S.A.
30. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych dla spółek z Grupy Polenergia, w tym na stanowiska specjalistyczne w branży OZE.
  • Zarządzanie procesem rekrutacji: Opracowywanie planów działania, monitorowanie postępów, raportowanie wyników oraz efektywności rekrutacji, a także działania Direct Search.
  • Optymalizacja procesów: Proponowanie nowych rozwiązań oraz usprawnianie aktualnych procesów selekcji i rekrutacji kandydatów.
  • Współpraca z Hiring Menadżerami: Budowanie relacji i ścisła współpraca z kadrą zarządzającą oraz zespołem HR.
  • Budowanie Candidate Experience: Tworzenie i utrzymywanie profesjonalnych relacji z kandydatami na każdym etapie procesu oraz dbałość o ich pozytywne doświadczenia rekrutacyjne.
  • Działania wizerunkowo-rekrutacyjne: Angażowanie się w inicjatywy promujące markę Polenergia oraz realizacja innych bieżących projektów HR.

Nasze wymagania

  • Około 2-letnie doświadczenie na stanowisku rekrutacyjnym: Znasz proces rekrutacyjny od podszewki. Masz za sobą udane projekty i możesz pochwalić się sukcesami w znajdowaniu najlepszych talentów.
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z HR)
  • Doświadczenie w Direct Search: Masz talent do odnajdywania najlepszych ludzi tam, gdzie inni przestają szukać.
  • Znajomość systemu eRecruiter: Swobodnie poruszasz się w eRecruiterze, optymalizując i automatyzując procesy oraz przygotowując raporty
  • Umiejętność samodzielnego prowadzenie spotkań rekrutacyjnych: W rozmowach z kandydatami łączysz profesjonalizm z umiejętnością budowania relacji.
  • Lubisz pracować samodzielnie, ale jednocześnie dobrze odnajdujesz się w zadaniach zespołowych
  • Znajomość branży energetycznej, w tym szczególnie OZE

To oferujemy

  • Zatrudnienie w jednej z naszych spółek: Polenergia S.A.
  • Zaproponujemy Ci konkurencyjne wynagrodzenie na rynku i atrakcyjne warunki premii
  • Zaangażujemy Cię w pracę nad różnorodnymi projektami HR – u nas nie ma miejsca na monotonię!
  • Zadbamy o Twoje Zdrowie -umożliwiając Tobie/Twojej rodzinie korzystanie z prywatnego pakietu medycznego LuxMed
  • Urozmaicimy Twój Czas Wolny- spędzony na sportowo (karta Multisport) lub kulturalnie (dofinansowanie biletów do kina/teatru) albo wyjazdowo (dofinansowanie wypoczynku)
  • Wzmocnimy Twoje poczucie Bezpieczeństwa- oferując Tobie i Twojej rodzinie preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie
  • Zainwestujemy w Twój Rozwój- organizując szkolenia, które pomogą Ci w pracy (m.in. językowe, specjalistyczne, rozwój umiejętności)
  • Zbudujemy Twoje poczucie Przynależności do firmy- organizując spotkania integracyjne i angażując Cię w życie naszej organizacji

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544