Specjalista / Specjalistka ds. reklamacji
  • Wsola
mazowieckie, Wsola, mazowieckie, Polska
KRATKI.PL MAREK BAL
6. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa reklamacji klientów krajowych i zagranicznych (kontakt mailowy i telefoniczny);
  • Analiza zgłoszeń reklamacyjnych oraz przygotowywanie odpowiednich rozwiązań;
  • Współpraca z innymi działami w firmie w celu rozwiązywania problemów klientów;
  • Prowadzenie dokumentacji reklamacyjnej zgodnie z obowiązującymi procedurami;
  • Przygotowywanie raportów i zestawień dotyczących zgłoszeń reklamacyjnych;
  • Udzielanie wsparcia klientom w zakresie informacji o produktach i procesach reklamacyjnych.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny);
  • Doświadczenie w pracy w dziale reklamacji lub obsłudze klienta;
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów;
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz udział w szkoleniach;
  • Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole;
  • Wsparcie dedykowanego opiekuna w procesie wdrożenia.

Firma Kratki.pl – lider na rynku nowoczesnych systemów grzewczych – poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. Reklamacji.

Jeśli posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta, biegle posługujesz się językiem angielskim i potrafisz skutecznie rozwiązywać problemy, zapraszamy do naszego zespołu!

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 663
    18 713