Specjalista / Specjalistka ds. Rejestracji Produktów Borderline
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
POLPHARMA S.A.
14. 8. 2024
Informacje o stanowisku

 (umowa na zastępstwo)

Twój zakres obowiązków:

  • Opracowywanie dokumentacji rejestracyjnej produktów borderline (suplementy diety, wyroby medyczne, kosmetyki) zgodnie z obowiązującym prawem
  • Kompletowanie i aktualizacja Dokumentacji Technicznej wyrobów medycznych
  • Prowadzenie procesów rejestracyjnych zgodnie ze strategią Firmy w krajach Unii Europejskiej

    i poza Unią
  • Współpraca z zagranicznymi przedstawicielstwami i partnerami Firmy
  • Współpraca z innymi departamentami w Grupie Polpharma, w szczególności aktywny udział w pracach zespołów projektowych

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe farmaceutyczne, chemiczne, biotechnologiczne, medyczne lub pokrewne, uzupełnione specjalistycznymi szkoleniami
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy w dziedzinie produktów borderline lub pokrewnej związanej z pracą z dokumentacją rejestracyjną
  • Znajomość wytycznych unijnych w zakresie opracowywania dossier rejestracyjnego oraz umiejętność dokonywania samodzielnej interpretacji prawa dla potrzeb realizowanych zadań
  • Znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną pracę z dokumentacją rejestracyjną
  • Znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i samodzielność w działaniu
  • Umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy z ludźmi
  • Zdolności organizacyjne i otwartość na zmiany
  • Odpowiedzialność i dokładność
  • Umiejętność obsługi komputera z zakresu Ms Office
  • Szybka dostępność do podjęcia zatrudnienia

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych
  • Paczki świąteczne dla dzieci
  • Jeden dodatkowy dzień wolny
  • Program emerytalny

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567