Specjalista / Specjalistka ds. Rejestracji Leków
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
POLPHARMA S.A.
22. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie dossier rejestracyjnego
  • Prowadzenie i monitorowanie przebiegu procedur rejestracyjnych narodowych i europejskich (dopuszczenie do obrotu, zmiany porejestracyjne)
  • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi w obrębie struktur Grupy Polpharma i jej partnerami zewnętrznymi (w tym licencjodawcami) oraz przedstawicielstwami i agentami w krajach
  • Raportowanie i uzupełnianie na bieżąco danych w systemach elektronicznych jako podstawowy element zapewnienia przepływu informacji
  • Tworzenie propozycji strategii rejestracyjnych produktów leczniczych pod nadzorem bardziej doświadczonych pracowników Departamentu.
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji w tym monitorowanie zmian w prawie i wytycznych dotyczących zakresu prowadzonych zadań.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość przepisów i wytycznych dotyczących obszaru działania oraz umiejętność dokonywania samodzielnej interpretacji prawa dla potrzeb realizowanych zadań
  • Zdolność analitycznego myślenia, nastawienie na współpracę i otwartość na zmiany.
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość narzędzi IT, MS Office i systemów IT (np. Webcon, TW, PowerBI, eDMS).

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych
  • Paczki świąteczne dla dzieci
  • Jeden dodatkowy dzień wolny
  • Program emerytalny

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584