Specjalista / Specjalistka ds. Realizacji
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
EG System Sp. z o.o. Sp. k.
9. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

Jeżeli chcesz uwolnić swój potencjał innowacyjności i zaangażowania, za które nie tylko zostaniesz doceniony(a), ale także nagradzany(a), dołącz do naszego zespołu. Będziesz miał(a) możliwość aktywnego uczestnictwa w ciekawych projektach, które będą stanowiły klucz do Twojego osobistego i zawodowego rozwoju. Jeśli szukasz pracy, która zapewni Ci nie tylko satysfakcję, ale także źródło inspiracji i możliwości rozwoju, to miejsce dla Ciebie i czeka właśnie u nas!

Szukamy Specjalisty ds. Realizacji, który będzie odpowiedzialny za zarządzanie procesami realizacji oraz nadzór nad prowadzeniem dokumentacji inwestycyjnej.

Twoje główne działania będą polegały na kontakcie z dostawcami i klientami na etapie realizacji zamówień. Na planowaniu, koordynacji i nadzorowaniu projektów, dbając jednocześnie o terminową i efektywną realizację celów oraz wysoką jakość obsługi naszych partnerów.

Nasze wymagania

  • Doskonała organizacja pracy, dzięki której efektywnie zarządzasz swoim czasem i zadaniami
  • Zaangażowanie oraz inicjatywa w działaniu
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie
  • Doświadczenie w dziale realizacji min 2 lata
  • Ambicja, odwaga, kreatywność i najważniejsze: Musi Ci się Chcieć Bardziej

To oferujemy

  • Atrakcyjne Wynagrodzenie Podstawowe: startując od 6 200 (brutto) na umowie o pracę z możliwością wzrostu w zależności od osiąganych wyników i rozwoju kompetencji
  • Czytelny i prosty system premiowy
  • Stabilna Forma Zatrudnienia: umowa o pracę
  • Zrównoważony Czas Pracy: stałe godziny pracy biurowej (8.00-16.00, poniedziałek-piątek), bez konieczności pracy w nadgodzinach czy weekendy
  • Rozwój Zawodowy: oferujemy szerokie możliwości rozwoju poprzez szkolenia, dostęp do firmowej biblioteki zasobów oraz osobisty budżet na zakup szkoleń i materiałów
  • Wsparcie Narzędziowe: zapewniamy nowoczesne narzędzia pracy, laptop marki Apple (MacBook Air), telefon komórkowy.
  • Wyzwania i Rozwój: Praca w EG System to nie tylko realizacja bieżących zadań, ale także możliwość wpływania na kształtowanie zrównoważonej przyszłości w branży energetycznej

Jeśli chcesz być częścią dynamicznego zespołu, który każdego dnia pomaga kształtować rozwiązania dla naszych klientów za pomocą najlepszego systemu dystrybucji energii, aplikuj już dziś!

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Specjalista ds. Eksportu Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Specjalista ds. turystyki Łódź
  • Specjalista ds. telekomunikacji Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246