Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania produkcji
  • Kolbuszowa
Kolbuszowa, Kolbuszowa, podkarpackie, Polska
Kfm-Furniture Sp. z o.o.
6. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie list materiałowych
  • Opracowywanie zleceń produkcji seryjnej i specjalnej
  • Sporządzanie kalkulacji czasów czynności produkcyjnych
  • Wdrażanie nowych projektów produkcyjnych
  • Kontrola, modyfikacja i udoskonalanie procesów produkcyjnych
  • Wsparcie działu produkcji w rozwiązywaniu problemów produkcyjnych i jakościowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość czytania dokumentacji technicznej (rysunek techniczny)
  • Znajomość CAD 3D (Najlepiej Autodesk INVENTOR)
  • Znajomość organizacji procesów produkcyjnych, sterowania produkcją i ekonomiki produkcji
  • Doświadczenie w tworzeniu planów pracy w systemie wspomagania produkcji
  • Podstawowa znajomość systemów planowania i zarządzania produkcją
  • Umiejętność systematycznej pracy oraz pracy w zespole
  • Mile widziane znajomość systemu Microsoft Dynamics 365 oraz doświadczenie w branży meblarskiej

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Świadczenia z ZFŚS
  • Ubezpieczenie grupowe

  • Praca Kolbuszowa
  • Pracownik produkcji Kolbuszowa
  • Kolbuszowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563