Specjalista / Specjalistka ds. projektów z udziałem środków europejskich
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lublin Voivodeship, Polska
FUNDUSZ EUROPEJSKI sp. z o.o.
10. 6. 2024

Miejsce pracy: Lublin

Twój zakres obowiązków

Specjalizujesz się w Funduszach Europejskich? Szukasz dobrze płatnej pracy, w fajnej atmosferze, gdzie będziesz mieć bezpośredni wpływ na rozwój firmy, Twoje zdanie będzie cenione, umiejętności i wiedza rozwijane, a wyniki nagradzane finansowo? Chcesz pracować dla jednej z najszybciej rozwijających się firm w branży środków europejskich?

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się grupą firm, która obecnie szuka ambitnych osób do zespołu obsługującego klientów zainteresowanych środkami europejskimi. Osoba na tym stanowisku dołączy do zespołu zajmującego się pozyskiwaniem środków europejskich. Szukamy ekspertów w zakresie funduszy unijnych, osób ambitnych, pozytywnie nastawionych, które chcą pracować w dobrej atmosferze, rozwijać się, osiągać sukcesy i dobrze zarabiać.

Obowiązki na stanowisku:

Prowadzenie procesu pozyskiwania funduszy europejskich dla firm - pożyczki unijne, dotacje, środki regionalne itd.

Budowanie długoterminowych relacji z klientami

Współpraca z zespołem zajmującym się pozyskiwaniem funduszy, zespołem marketingu, działem sprzedaży oraz zarządem firmy

Poszukiwanie nowych możliwości rozwoju firmy

Inicjowanie działań mających na celu podnoszenie skuteczności

Realizacja założonych celów indywidualnych i zespołowych

Praca z systemem CRM

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w środkach unijnych min. 3 rok - mile widziane
  • Zorientowanie na osiąganie jak najwyższych wyników
  • Rzetelne i ambitne podchodzenie do swoich obowiązków
  • Otwarcie na rozwijanie swoich umiejętności
  • Umiejętność komunikacji w językach obcych - znajomość języków obcych to dodatkowy atut.
  • Motywacja i ambicja
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie
  • Umiejętność pracy zespołowej i pod presją czasu
  • Pewność siebie w rozmowie z klientami

To oferujemy

  • Gwarantowaną podstawę + wysokie prowizje, lubimy dobrze płacić za dobrze wykonaną pracę
  • Nie czarujemy owocowymi czwartkami itp. - za dobrze wykonaną pracę, po prostu dobrze płacimy
  • Jasną kulturę organizacji - stawiamy na komunikację bezpośrednią, fajną atmosferę, otwartość na pomysły, zaangażowanie każdego pracownika i przede wszystkim wzajemny szacunek - nie pracujemy z ludźmi, którzy nie szanują innych.
  • Systemy wspomagające Cię w codziennej pracy - cenimy czas naszych pracowników, dlatego tam gdzie możemy, tam ułatwiamy im pracę
  • Rozwój umiejętności - będziesz pracować z ludźmi o dużym doświadczeniu, od których możesz się dużo nauczyć
  • Gotowy system pracy, który został wypracowany przez ekspertów, w tym naszych pracowników
  • Jak jest coś na czym Ci jeszcze zależy, po prostu nam o tym powiedz :)
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do M5S sp. z o.o. (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: krzysztof@srodkieuropejskie.pl.Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne – dane wskazane w Kodeksie pracy (m.in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia); (b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy); (c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.pl). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę). Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres: 1 roku. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG). W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: krzysztof@srodkieuropejskie.pl

  • Praca Lublin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Lublin
  • Specjalista ds. Zakupów Lublin
  • Specjalista ds. marketingu Lublin
  • Specjalista ds. ofertowania Lublin
  • Specjalista ds. Zarządzania Lublin
  • Specjalista ds. Eksportu Lublin
  • Specjalista ds. transportu Lublin
  • Specjalista ds. HR Lublin
  • Specjalista ds. turystyki Lublin
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851