Specjalista / Specjalistka ds. Projektów Wdrożeniowych SQL
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
MOREBIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
17. 5. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • BPMN
  • SQL

Mile widziane

  • PostgreSQL

Twój zakres obowiązków

  • konfiguracja aplikacji / procesów biznesowych / obiegów dokumentów na dedykowanej platformie IT,
  • uruchamianie i testowanie stworzonych rozwiązań,
  • przygotowanie i nadzorowanie testów akceptacyjnych użytkowników,
  • projektowanie aplikacji w ścisłej współpracy z Klientem i zespołem projektowym,
  • przygotowywanie rozwiązań dostosowanych do potrzeb Klienta,
  • przygotowywanie raportów, procedur w oparciu o PostgreSQL,
  • prowadzenie projektów wdrożeniowych i komunikacji w projekcie,
  • kontrolowanie harmonogramów,
  • przeprowadzanie analiz przedwdrożeniowych (zbieranie wymagań, identyfikowanie potrzeb Klienta i przekładanie ich na koncepcję rozwiązania),
  • przygotowywanie dokumentacji wdrożeniowej oraz projektowej,
  • prowadzenie prezentacji systemu,
  • tworzenie wytycznych dla developerów i współpraca z zespołem wytwarzania oprogramowania,
  • prowadzenie szkoleń (indywidualnych oraz grupowych) dla Klientów z zakresu obsługi systemu i stworzonych rozwiązań,
  • wsparcie klienta w początkowej fazie produkcyjnego wykorzystania systemu,
  • wsparcie Klienta w trakcie całego procesu wdrożenia,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy i zadowolenie Klienta.

Nasze wymagania

  • znajomość języka SQL – warunek konieczny (weryfikacja w toku rekrutacji),
  • wykształcenie techniczne lub doświadczenie na podobnym stanowisku (wsparcie techniczne, analityk IT, konsultant ds. wdrożeń),
  • umiejętność pracy z relacyjnymi bazami danych (mile widziany PostgreSQL),
  • umiejętność pisania zoptymalizowanych raportów wykorzystując język SQL,
  • umiejętność modelowania procesów biznesowych, definiowania logiki biznesowej procesów biznesowych, praktyczna znajomość BPMN,
  • wysoko rozwinięte zdolności myślenia analitycznego i procesowego,
  • umiejętność konfiguracji systemu,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • umiejętność przełożenia wymagań Klienta na funkcjonalność w systemie,
  • doświadczenie z pracą z Klientem,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność budowania dobrych relacji z Klientem,
  • umiejętność pisania dokumentacji,
  • umiejętność przekazywania wiedzy,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • konsekwencja w działaniu,
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,
  • komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej,
  • dokładność i motywacja,
  • umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych i spotkań,
  • wysoka kultura osobista i dbałość o poprawny język,
  • otwarty umysł i zorientowanie na znalezienie rozwiązania problemu,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • zaangażowanie,
  • chęć uczenia się, podnoszenia własnych kwalifikacji.

  • posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość zasad obiegu dokumentów w organizacjach,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej,
  • gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych.

To oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • możliwość zdobywania specjalistycznej wiedzy w najbardziej dynamicznym segmencie oprogramowania dla firm,
  • rozwój zawodowy w obszarze IT, w szczególności z zakresu baz danych SQL, PHP oraz procesów biznesowych,
  • szkolenia (wewnętrzne i zewnętrzne),
  • pakiet dla aktywnych (karta MultiSport),
  • opieka medyczna (Medicover).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • napoje

Etapy rekrutacji

  • Zadania rekrutacyjne
  • Rozmowa w naszym biurze
  • Propozycja współpracy/feedback

Zapraszamy do zespołu

Zapraszamy do naszego zespołu kreatywne i zaangażowane osoby, które poszukują wyjątkowej możliwości rozwoju zawodowego. Jeśli chcesz dołączyć do dynamicznego środowiska pracy, prześlij nam swoje CV w języku polskim .

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

moreBIT to innowacyjna spółka specjalizująca się w tworzeniu i wdrażaniu zaawansowanych systemów zarządzania dokumentami elektronicznymi. Pomagamy przedsiębiorstwom w digitalizacji procesów biznesowych.

Wdrażamy systemem Ready_™, który jest zaawansowanym, elastycznym i intuicyjnym narzędziem do zarządzania dokumentami w formie elektronicznej. Ponadto tworzymy dedykowane oprogramowanie na zlecenie klienta dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań. Oferujemy również usługi konsultingowe oraz świadczymy wsparcie techniczne.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat odwiedź naszą stronę internetową: www.morebit.eu.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat produktu Ready_™ odwiedź stronę internetową www.ready-os.com

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest moreBIT sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-613), ul. T. Chałubińskiego 8. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 156
    19 236