Specjalista / Specjalistka ds. Projektów Rozwojowych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Nest Bank S.A.
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Aktywny udział w realizacji projektów i inicjatyw rozwojowych dedykowanych sieci sprzedaży
  • Zbieranie i prezentowanie danych
  • Tworzenie raportów i analiz
  • Redagowanie dokumentów, czyniąc je czytelnymi, klarownymi i atrakcyjnymi wizualnie
  • Przygotowywanie prezentacji
  • Organizacja spotkań i wydarzeń dla obszaru sprzedaży
  • Bieżąca współpraca z różnymi działami w Banku, w celu zapewnienia ciągłości operacyjnej prowadzonych projektów
  • Solidne planowanie i organizacja pracy, aby osiągnąć cele zgodnie z ustalonym harmonogramem

Nasze wymagania

  • Biegle obsługujesz pakiet MS Office, w szczególności Excel, Power Point, Word (warunek konieczny, podlegający weryfikacji w trakcie procesu rekrutacji)
  • Jesteś proaktywny/a i konsekwentny/a w działaniu, zawsze dążysz do osiągnięcia najlepszych rezultatów
  • Jesteś skrupulatny/a i terminowy/a w wykonywaniu zadań, dbasz o najdrobniejsze szczegóły
  • Potrafisz działać samodzielnie i brać odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań
  • Szybko się uczysz i adaptujesz do zmian, stale rozwijając swoje umiejętności
  • Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • Przyjazny proces on-boardingu
  • Pracę w fajnym zespole, który na co dzień wspiera i chętnie dzieli się wiedzą
  • Wsparcie mentora i rozwój zawodowy pozwalający na późniejszą, w pełni samodzielną pracę
  • Możliwość udziału w inicjatywach i projektach wewnętrznych, konkursach dla pracowników oraz imprezach integracyjnych,
  • Warunki zatrudnienia: umowa o pracę, praca w trybie stacjonarnym w naszym Biurze na Mokotowie, pakiet benefitów (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, kafeteria MyBenefit)
  • FitNest – program promujący zdrowy styl życia
  • Nest Rodzina – program wspierający pracowników w łączeniu życia prywatnego z zawodowym
  • Nest Uniwersytet - wewnętrzny program dzielenia się wiedzą

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392