Specjalista / Specjalistka ds. produktów finansowych
  • Kraków
Kraków, Kraków, Województwo małopolskie, Polska
Fundacja Rozwoju Regionu Rabka
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Fundacja Rozwoju Regionu Rabka (FRRR), prężnie działająca już od 26 lat została powołana, by wspierać wszelkie inicjatywy służące postawom przedsiębiorczym i lokalnej społeczności oraz wspomagać aktywizację zawodową osób bez pracy. Wspieramy finansowo, doradczo i szkoleniowo przedsiębiorców, jak i osoby pragnące założyć własną działalność gospodarczą oraz podmioty ekonomii społecznej, poprzez realizację wielu projektów pożyczkowych, dotacyjnych, szkoleniowych i doradczych, współfinansowanych z UE. Nasze działania obejmują teren całego województwa małopolskiego, poza Rabką-Zdrojem, będącą „kolebką” naszej organizacji, mamy biura w Limanowej, Nowym Targu, Tarnowie i Krakowie.

Jesteśmy jednym z najsprawniejszych realizatorów projektów unijnych w Małopolsce, a na Podhalu rozpoznawalną i darzoną dużym zaufaniem sprawdzoną marką.

Opis stanowiska
  • informowanie o zasadach udzielania pożyczek;
  • prowadzenie działań informacyjno-promocyjnych;
  • pozyskiwanie i obsługa beneficjentów na etapie składanie wniosków;
  • pomoc w przygotowaniu dokumentacji pożyczkowej;
  • wstępna analiza wniosków pożyczkowych, ocena formalna wniosków;
  • wizytacja u wnioskodawców/pożyczkobiorców;
  • opracowywanie wniosków na potrzeby Analityka;
  • przyjmowanie podpisów na umowach, przyjmowanie zabezpieczeń;
  • prowadzenie działań kontrolnych u Pożyczkobiorców.

Wymagania
  • min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych;
  • mobilność;
  • otwartość;
  • wysokie kompetencje interpersonalne.

Oferujemy
  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę;
  • rozwój zawodowy;
  • praca w przyjaznej atmosferze w kompetentnym zespole;
  • uczestnictwo w szkoleniach;
  • dofinansowanie do dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego LUXMED.

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Specjalista ds. turystyki Kraków
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Kraków
  • Specjalista ds. finansów Kraków
  • Specjalista ds. reklamy Kraków
  • Specjalista ds. telekomunikacji Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544