Specjalista / Specjalistka ds. PR i Social Media
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Nizio Design International Mirosław Nizio
19. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie informacji prasowych, relacji z wydarzeń
  • redagowanie i publikowanie postów w social media
  • kreowanie i wzmacnianie pozytywnego wizerunku marki
  • interakcja i aktywowanie użytkowników mediów społecznościowych
  • analizowanie działań konkurencji na podstawie aktywności w social media
  • współpraca z dziennikarzami prasowymi, radiowymi i telewizyjnymi
  • tworzenie i realizacja strategii marketingowych
  • nadzór na stroną WWW
  • nadzór nad wydarzeniami i propozycje wydarzeń
  • podstawowa znajomość programów graficznych

Nasze wymagania

  • Od kandydatów oczekujemy swobody w poruszaniu się w świecie kultury, sztuki i architektury, kierunkowego wykształcenia wyższego, znajomości w stopniu biegłym j. angielskiego, komunikatywności oraz otwartości w kontaktach z innymi ludźmi.
  • Wymagana jest kreatywność, analityczne myślenie oraz umiejętność pracy w zespole. Ceniona jest pomysłowość i dobra umiejętność organizacji czasu pracy.

To oferujemy

  • stałą pracę w renomowanym biurze architektonicznym
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Social Media Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353