Specjalista / Specjalistka ds. planowania produkcji
  • Piła
Piła, Piła, Greater Poland Voivodeship, Polska
Jaeger Polska sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Piła

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie szczegółowych planów produkcji na podstawie prognoz sprzedaży, zamówień klientów oraz dostępnych zasobów.
  • Ustalanie harmonogramów produkcji z uwzględnieniem terminów realizacji zamówień i dostępności surowców.
  • Koordynowanie dostępności materiałów, surowców i komponentów niezbędnych do realizacji planów produkcyjnych.
  • Śledzenie postępów w realizacji planów produkcyjnych i podejmowanie działań korygujących w przypadku opóźnień lub problemów.
  • Ścisła współpraca z działem zakupów w celu zapewnienia terminowych dostaw surowców.
  • Współpraca z działem logistyki w celu zapewnienia efektywnego przepływu materiałów i produktów.
  • Przygotowywanie raportów dotyczących realizacji planów produkcyjnych, wydajności oraz problemów produkcyjnych.
  • Raportowanie do kierownictwa o stanie realizacji planów produkcyjnych i ewentualnych zagrożeniach.

Nasze wymagania

  • Wymagane doświadczenie w obszarze planowania produkcji.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne.
  • Dobra znajomość Excel.
  • Umiejętność współpracy w Zespole.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Ubezpieczenie NNW.
  • Świadczenia w ramach ZFŚS.
  • Współfinansowanie karty sportowej.
  • Nauka języków obcych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • inne upominki

Z prawie 100-letnim doświadczeniem Jaeger tworzy produkty na bazie komponentów tekstylnych i z tworzyw sztucznych do wielu zastosowań przemysłowych. Przejmują one ważne funkcje w kompletnych systemach: wzmacnianie, uszczelnianie, powlekanie, laminowanie, klejenie i krawędziowanie.

Opracowujemy indywidualne rozwiązania – zgodnie z wymaganiami klientów z branży materiałów budowlanych, obuwia, galanterii skórzanej i przemysłu samochodowego. Poprzez ciągły rozwój Jaeger otwiera nowe możliwości zastosowań w dziedzinie techniki i inżynierii. Jako producent marek własnych działamy dyskretnie w tle.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Jaeger Polska Sp. z o.o. z siedzibą w: Żwirowa 1, 64-920 Piła (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: iod-jpl@jaeger-ttc.com.

  • Praca Piła
  • Pracownik produkcji Piła
  • Piła - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087