Specjalista / Specjalistka ds. planowania produkcji
  • Słupno
Słupno, Słupno, mazowieckie, Polska
MAT DANIA Sp. z o.o.
24. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie planów produkcyjnych długo i krótkoterminowych w oparciu o posiadane dane
  • Analizy wydajności, obciążenia i mocy produkcyjnych vs. zapotrzebowania Klienta. Raporty i sugestie prezentowane Dyrektorowi Zakładu
  • Monitorowanie i analiza postępu produkcji w odniesieniu do harmonogramu
  • Tworzenie kompleksowych analiz i raportów w celu doskonalenia planowania i zapewnienia dostaw
  • Aktywne poszukiwanie rozwiązań usprawniających i ich wdrażanie w zakresie optymalizacji procesów, planów produkcyjnych, wykorzystania zasobów i poprawności danych
  • Profesjonalna obsługa klientów, zadbanie o przepływ informacji w tematach krótko i długoterminowych. Rejestrowanie zamówień, aktualizacja EDI
  • Codzienna praca z systemem SAP

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku w zakresie planowania produkcji
  • Znajomość pakietu MsOffice (w szczególności Excel)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym
  • Zdolności analityczne, umiejętność pracy z dużą ilością danych
  • Umiejętności interpersonalne, pracy zespołowej, efektywnej komunikacji
  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania pozytywnych relacji biznesowych
  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów, proaktywna postawa
  • Samodzielność, odpowiedzialność, asertywność
  • Bardzo dobra organizacja pracy, zdolności koordynatorskie
  • Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym
  • Znajomość systemu SAP

  • Poszukujemy doświadczonej osoby na samodzielne, odpowiedzialne stanowisko, mające kluczowe znaczenie dla funkcjonowania firmy. Na co dzień pracujemy w SAP, z międzynarodowymi klientami, dlatego ważna jest dla nas znajomość systemu oraz znajomość języka angielskiego. Oferujemy szerokie możliwości rozwoju, zapewniamy szkolenia i fantastyczną atmosferę pracy w zespole z nastawieniem „can do”. Realny wpływ na rozwój biznesu, ambitne zadania i szeroki zakres odpowiedzialności będą tu atutem, który gwarantuje satysfakcję zawodową.

  • Praca Słupno
  • Pracownik produkcji Słupno
  • Słupno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544