Specjalista / Specjalistka ds. organizacji i rozwoju transportu
  • Białystok
Białystok, Białystok, Podlaskie, Polska
AZONIK sp. z o.o.
14. 8. 2024

Poszukujemy dynamicznego i zorganizowanego Specjalisty ds. organizacji i rozwoju transportu.

Obowiązki:

  • Pracę z istniejącymi przewoźnikami oraz pozyskiwanie nowych (praca z giełdą trans.eu).
  • Uzgadnianie warunków przewozu z istniejącymi klientami, partnerami i oddziałami firmy (kalkulacja stawek, trasa, terminy dostaw itp.).
  • Nadzorowanie realizacji zleceń transportowych i informowanie klientów i działu sprzedaży o przebiegu przewozu.
  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z partnerami firmy oraz pozyskiwanie nowych partnerów.
  • Analizowanie i kontrolowanie kosztów procesu transportu.
  • Organizację ładunków zbiorczych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w dziedzinie przewozów ładunków jest mile widziane, z priorytetem dla kandydatów z doświadczeniem w przewozach ładunków zbiorowych/spedycji.
  • Zainteresowanie rozwojem w dziedzinie logistyki transportowej.
  • Umiejętność pracy w zespole, z nastawieniem na wspólny wynik.
  • Dokładność, odpowiedzialność i umiejętność pracy zespołowej.
  • Znajomość języka angielskiego (B2), polskiego (C1-C2), rosyjskiego (C1-C2) – warunek konieczny.
  • Wykształcenie wyższe.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kwalifikacji.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Przyjazne środowisko pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

  • Praca Białystok
  • Specjalista ds. transportu Białystok
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Białystok
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Białystok
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Białystok
  • Specjalista ds. kadr i płac Białystok
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Białystok
  • Kurier (transport) Białystok
  • Specjalista ds. ofertowania Białystok
  • Specjalista ds. Zarządzania Białystok
  • Specjalista ds. Eksportu Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544