Specjalista/ Specjalistka ds. Opieki Medycznej
  • Warszawa, ul. Wałbrzyska 46
mazowieckie, Warszawa, ul. Wałbrzyska 46, mazowieckie, Polska
Centrum Medyczne Damiana Sp. z o.o.
3. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • posiadasz minimum 2 lata pracy w dziale obsługi klienta, dziale sprzedaży, obsłudze bezpośredniej klienta,
  • masz doświadczenie w pracy w placówce medycznej w roli specjalisty/specjalistki ds. opieki medycznej,
  • posiadasz bardzo dobrą znajomość pakietów biurowych (MS Office),
  • umiesz samodzielnie rozwiązywać problemy,
  • chętnie uczysz się nowych rzeczy,
  • lubisz pracować w zespole,
  • jesteś dobrze zorganizowany/a i umiejętnie zarządzasz własną pracą.

Twoje zadania:

  • opieka i rozwój współpracy z aktywnymi klientami (przydzielony portfel klientów),
  • poszukiwanie potencjalnych klientów,
  • renegocjacje kontraktów, wdrażanie podwyżek,
  • realizacja wyznaczonych celów określonych w systemie premiowym,
  • sporządzanie raportów w zakresie wykonywanych zadań,
  • przygotowywanie i prezentowanie oferty handlowej CMD,
  • analiza rentowności kontraktów,
  • utrzymanie bardzo dobrych relacji u klientów ze swojego portfela,
  • przestrzeganie poufności informacji dotyczących realizowanie swojego obszaru,
  • analityczne myślenie,
  • wedle potrzeb danej firmy - wizyty stacjonarne u klientów z powierzonego portfela.

Oferujemy:

  • Zdobycie doświadczenia w renomowanej firmie: zdobądź cenne umiejętności w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Kompleksowe wdrożenie do pracy: zapewniamy pełne wsparcie i profesjonalne wprowadzenie;
  • Pracę w zespole zaangażowanych profesjonalistów: dołącz do zespołu, gdzie atmosfera sprzyja współpracy i rozwojowi osobistemu;
  • Dodatkowe korzyści: ciesz się dodatkowymi benefitami, takimi jak prywatna opieka medyczna czy dofinansowanie szkoleń i kursów.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521