Specjalista / Specjalistka ds. Ofertowania i Przygotowania Produkcji – Branża Sanitarna
  • Łódź, ul. Nieszawska 6/8
łódzkie, Łódź, ul. Nieszawska 6/8, łódzkie, Polska
REX-BUD Budownictwo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.
4. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • szczegółowa analiza dokumentacji technicznej,
  • inicjowanie optymalizacji kosztów na etapie sporządzania oferty,
  • wykonanie przedmiarów budowlanych na podstawie projektów,
  • przygotowywanie oraz rozsyłanie zapytań ofertowych,
  • weryfikacja poprawności ofert składanych przez podwykonawców,
  • udział w negocjacjach z podwykonawcami i dostawcami,
  • przygotowywanie załączników technicznych do umów z podwykonawcami,
  • tworzenie i prowadzenie aktualnej bazy podwykonawców i dostawców.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne – Inżynieria Środowiska,
  • znajomość przepisów prawa budowlanego i branży sanitarnej,
  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • znajomość programów do projektowania AutoCAD,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • sumienność i terminowość,
  • samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej,
  • komunikatywność i umiejętność współpracy.

Mile widziane

  • doświadczenie zdobyte na placu budowy,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • umowa o pracę lub B2B,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia swoich umiejętności w realizacji ciekawych inwestycji dla międzynarodowych zleceniodawców.

  • Praca łódzkie
  • Pracownik produkcji łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388