Specjalista / Specjalistka ds. ofert i umów
  • Rybnik
Rybnik, Rybnik, Silesian Voivodeship, Polska
ECOL Sp. z o.o.
2. 9. 2024

Ecol to nie tylko przedsiębiorstwo usługowe, tysiące zrealizowanych projektów, dostaw i badań dla   różnych branż, w najwyższej z możliwych jakości. Ecol to nie tylko 30 lata doświadczenia…

Ecol to przede wszystkim ludzie, to zespół różnorodności, doświadczeń, kompetencji i kreatywności. To wyzwania i wsparcie. To możliwość pracy z ekspertami z różnych dziedzin w przyjaznej atmosferze. Ecol to najlepszy z możliwych start zawodowy, to możliwość ciągłego rozwoju i zbierania bezcennych doświadczeń oraz poszerzanie horyzontów. To czynne uczestnictwo w ciekawych i zróżnicowanych projektach we współpracy z największymi firmami wykonawczymi z Polski i Świata.

Zakres obowiązków

  • Analiza zapytań ofertowych.
  • Kompleksowe przygotowanie i wysyłka ofert dot. zapytań i przetargów.
  • Wykonywanie czynności związanych z przygotowaniem i zawieraniem umów, koordynacja procesu.
  • Obsługa platform zakupowych Klientów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – w tym licencjat.
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu B2 lub wyższym.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i organizacji pracy własnej.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Odpowiedzialność.
  • Operatywność, sumienność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań.
  • Dokładność, systematyczność i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań.

Mile widziane wymagania

  • Znajomość zagadnień prawa administracyjnego, spółek handlowych.
  • Znajomość instrumentów zabezpieczania umów handlowych.
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę.
  • Premie i nagrody.
  • Wsparcie doświadczonego pracownika na etapie szkolenia wstępnego.
  • Finansowane przez nas ubezpieczenie NNW oraz dobrowolne ubezpieczenie na życie.
  • Prywatną opiekę medyczną realizowaną przez PZU obejmującą m.in. korzystanie z profilaktycznych badań krwi badań z zakresu EKG, RTG, USG, TK, NMR zabiegów ambulatoryjnych, szczepień przeciwko grypie sezonowej, wizyt bez skierowania do 30 lekarzy specjalistów.
  • Dostęp do pracowniczego programu emerytalnego.
  • Kartę MultiSport.
  • Podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia.
  • Darmowy parking.
  • Bogaty pakiet socjalny: premie świąteczne, nieoprocentowane pożyczki, dofinansowanie do wypoczynku dzieci i młodzieży.

  • Praca Rybnik
  • Specjalista ds. kadr i płac Rybnik
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Rybnik
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Rybnik
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Rybnik
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Rybnik
  • Specjalista ds. Sprzedaży Rybnik
  • Specjalista ds. Zakupów Rybnik
  • Specjalista ds. marketingu Rybnik
  • Specjalista ds. ofertowania Rybnik
  • Specjalista ds. Zarządzania Rybnik
  • Rybnik - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584