Specjalista / Specjalistka ds. ochrony środowiska
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych
8. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac badawczo - pomiarowych na terenie Łukasiewicz-IMN oraz na terenie zakładów przemysłu metali nieżelaznych związanych z oczyszczaniem gazów procesowych
  • Opracowanie wyników i sporządzanie raportów z badań
  • Nadzorowanie norm przedmiotowych z zakresu emisji ze źródeł stacjonarnych

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie
  • Obsługa komputera i znajomość pakietu MS Office
  • Zdolność do pracy na wysokości
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1
  • Dyspozycyjność ze względu na delegacyjny charakter pracy
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie pomiarów emisyjnych lub pracy w akredytowanym laboratorium - mile widziane
  • Prawo jazdy kat B (opcjonalnie)

To oferujemy

  • pracę w uznanej organizacji badawczo-rozwojowej
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość pogłębiania swojej wiedzy poprzez szkolenia i dofinansowanie edukacji
  • karta Medicover
  • dofinansowanie świąteczne i wakacyjne z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Kasa zapomogowo-pożyczkowa

  • Praca Gliwice
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Gliwice
  • Technik ochrony środowiska Gliwice
  • Specjalista ds. ochrony danych Gliwice
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Gliwice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gliwice
  • Specjalista ds. Zakupów Gliwice
  • Specjalista ds. marketingu Gliwice
  • Specjalista ds. ofertowania Gliwice
  • Specjalista ds. Zarządzania Gliwice
  • Specjalista ds. Eksportu Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080