Specjalista / specjalistka ds. ochrony środowiska
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomeranian Voivodeship, Polska
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Gdyni
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie i analizowanie wymagań prawnych w zakresie ochrony środowiska odnoszących się do działalności Spółki
  • prowadzenie oceny zgodności z wymaganiami prawnymi i innymi w zakresie wytwarzania odpadów oraz emisji do środowiska
  • opracowywanie i bieżące uaktualnianie baz danych i formularzy kalkulacyjnych na potrzeby monitorowania przestrzegania wymagań przepisów ochrony środowiska (m.in. prowadzenie ewidencji odpadów)
  • opiniowanie projektów, dokumentacji i umów w zakresie ich wpływu na środowisko
  • przygotowywanie raportów, dokumentów informacyjnych i sprawozdawczości środowiskowej (m.in sprawozdań odpadowych).
  • obliczanie i analizowanie danych środowiskowych

Podział czasu pracy

  • 70% praca w biurze
  • 30% praca poza biurem

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe – ochrona środowiska
  • 3 lata pracy w danej specjalności
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość aktualnych przepisów w zakresie ochrony środowiska, gospodarowania odpadami
  • znajomość oprogramowania MS Office

Mile widziane

  • mile widziane doświadczenie w realizacji zadań związanych z ochroną środowiska

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji na stanowisku pracy
  • przyjazną atmosferę pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • opieka stomatologiczna
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • nagroda kwartalna
  • nagroda za staż pracy w Spółce

Etapy rekrutacji

  • I etap - selekcja kandydatów
  • II etap - rozmowa rekrutacyjna
  • III etap - wybór kandydata
  • IV etap - wprowadzenie do organizacji

Dlaczego warto współpracować z nami

nasza firma to 90 lat tradycji w dostawie wody, odbiorze ścieków i ich oczyszczania dla ponad 380 tys. mieszkańców Gdyni, Rumi, Redy, Wejherowa i częściowo tereny gminy Kosakowo.

Czym się zajmujemy

produkcją i dystrybucją wody;

odbiorem, oczyszczaniem i utylizacją ścieków;

eksploatacją i konserwacją urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych, z wyłączeniem kanalizacji deszczowej;

świadczeniem usług w zakresie badań i analiz technicznych dotyczących wody i ścieków;

świadczeniem usług w zakresie napraw i legalizacji przyrządów do pomiarów i kontroli przepływu wody.

Klauzula dotycząca przetwarzania danych osobowychAdministratorem Pani/Pana danych osobowych jest PEWIK GDYNIA Sp. z o.o. z siedzibą w Gdynia, ul. Witomińska 29, 81-311 Gdynia, zwana dalej „Spółką”.W jakim celu i na jakiej podstawie Spółka będzie przetwarzać dane osobowe?Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowiskospecjalisty / specjalistki ds. gospodarki odpadamiPodstawą prawną tego przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. a) i b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) RODO w zw. z art. art. 221 Kodeksu Pracy. Prawnie uzasadniony interes administratora danych wyrażony w art. 6 ust. 1 lit. f) polega na zabezpieczeniu Spółki przed ewentualnymi zarzutami wynikającymi z art. 123 ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji powyższego celu przetwarzania.Spółka będzie przekazywać Pani/Pana dane osobowe innym podmiotom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Spółki. Spółka będzie udostępniać dane osobowe innym odbiorcom, o ile taki obowiązek wynikać będzie z przepisów prawa.Pani/Pana dane nie będą przekazywane do państw trzecich i organizacji międzynarodowych.Jak długo Spółka będzie przetwarzać dane?Dane osobowe przetwarzane są jedynie na potrzebę tego kontaktu i jeśli nie będzie Pani/Pan zainteresowany/a nawiązaniem współpracy ze Spółką i nie wyrazi Pani/Pan zgody na przetwarzanie danych w celu wykorzystania ich podczas przyszłych procesów rekrutacji, to dane osobowe zostaną usunięte po upływie 1 roku po zakończeniu bieżącej rekrutacji. Jeśli Pani/Pan wyrazi taką zgodę, dane osobowe będą przetwarzane przez Spółkę do czasu wycofania tej zgody.Jakie prawa przysługują osobie, której dane dotyczą?Przysługuje Pani/Panu prawo do:dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania kopii danych osobowych podlegających przetwarzaniu;sprostowania swoich nieprawidłowych danych;żądania usunięcia danych (prawo do bycia zapomnianym) w przypadku wystąpienia okoliczności przewidzianych w art. 17 RODO;żądania ograniczenia przetwarzania danych w przypadkach wskazanych w art. 18 RODO;wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach wskazanych w art. 21 RODO;przenoszenia dostarczonych danych, przetwarzanych w sposób zautomatyzowany.Jeżeli uważa Pani/Pan, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem, może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego (UODO, ul. Stawki 2, Warszawa).KontaktJeśli potrzebuje Pani/Pan dodatkowych informacji związanych z ochroną danych osobowych lub chce Pani/Pan skorzystać z przysługujących praw, prosimy o kontakt:Inspektor Ochrony Danych:Jakub Treugut, e-mail: iodo@pewik.gdynia.plPrzedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Gdyni, ul Witomińska 29,  81-311 Gdynia.

  • Praca Gdynia
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Gdynia
  • Technik ochrony środowiska Gdynia
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Gdynia
  • Specjalista ds. ochrony danych Gdynia
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gdynia
  • Specjalista ds. PR Gdynia
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdynia
  • Specjalista ds. ofertowania Gdynia
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdynia
  • Specjalista ds. Eksportu Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536