Specjalista / Specjalistka ds. ochrony przeciwpożarowej
  • Lubartów
Lubartów, Lubartów, Lublin Voivodeship, Polska
Drukarnia DAKO Kozioł i wspólnicy Sp.j.
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Lubartów

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie kontroli i doradztwo w zakresie przestrzegania przeciwpożarowych wymagań zarówno technicznych jak i technologicznych, a także budowlanych i instalacyjnych
  • Doradztwo w zakresie doboru i rozmieszczenia gaśnic oraz innych urządzeń przeciwpożarowych
  • Przestrzeganie terminów konserwacji i napraw urządzeń ppoż. w taki sposób, by gwarantowały one sprawne funkcjonowanie
  • Dbanie o bezpieczeństwo osób przebywających w obiekcie zapewniając im możliwość ewakuacji
  • Konsultowanie zakresu przygotowań obiektu lub terenu do prowadzenia akcji ratowniczo – gaśniczej
  • Cykliczne zapoznawanie osób użytkujących obiekt lub teren z przepisami z zakresu ochrony przeciwpożarowej
  • Określanie sposobów i możliwych scenariuszy na wypadek wybuchu pożaru, zaistnienia klęski żywiołowej lub innego miejscowego zagrożenia
  • Opracowywanie Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego dla obiektów i dbanie o jej aktualizację zgodnie z rozporządzeniem
  • Opracowywanie analizy stanu ochrony przeciwpożarowej miejsca pracy dla poszczególnych obiektów
  • Ustalanie zasad i metod zabezpieczenia prac pożarowo niebezpiecznych
  • Opracowywanie i aktualizowanie dokumentacji związanej z zagrożeniem wybuchem (obliczanie przyrostów ciśnienia) oraz dobór właściwych zabezpieczeń i metod organizacyjnych
  • Prowadzenie zakładowej straży pożarnej i organizowanie cyklicznych szkoleń
  • Doradztwo dotyczące obsługi centrali i innych systemów ppoż.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Specjalisty ds. PPOŻ w zakładach produkcyjnych oraz z branży FMCG
  • Znajomość funkcji i zasad działania czujek dymu
  • Znajomość doboru biernych systemów zabezpieczeń
  • Znajomość zasad działania instalacji tryskaczowej
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Samodzielność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowę o pracę
  • Ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę
  • Opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę
  • Kartę lunchową po okresie próbnym

O nas

Jesteśmy największą w Polsce drukarnią opakowań oraz producentem tektury falistej ze 100% udziałem kapitału polskiego. Dzięki odważnej wizji staliśmy się liderem w branży poligraficznej. Stale dążymy do umocnienia naszej pozycji na rynku.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Drukarnia DAKO Kozioł i Wspólnicy Sp.j. z siedzibą w Lubartowie, przy. ul. Nowodworskiej 1. Państwa dane przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie przepisów prawa pracy (art. 6 ust. 1 lit. c RODO). W zakresie informacji wskazanych w ogłoszeniu jako niezbędne, zgodnie z Kodeksem Pracy - podanie danych jest obowiązkowe i niezbędne do udziału w procesie rekrutacji. Dane niewymagane przepisami prawa, przekazane przez Państwa w przesłanych dokumentach, będą przetwarzane na podstawie zgody, za jaką zostanie potraktowane ich przekazanie (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Podanie danych innych niż wskazane w ogłoszeniu jako wymagane, nie ma wpływu na proces rekrutacji i nie jest niezbędne. Państwa dane będą przechowywane przez okres 12 miesięcy. Pełna treść klauzuli informacyjnej z art. 13 RODO dostępna jest pod adresem https://drukarnia-dako.pl/rodo/

  • Praca Lubartów
  • Lubartów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544