Specjalista / Specjalistka ds. obsługi zamówień
  • Jawczyce
mazowieckie, Jawczyce, mazowieckie, Polska
Smart Trading Company Sp. z o.o.
6. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i przetwarzanie zamówień od klientów
  • Monitorowanie realizacji zamówień i współpraca z działem logistycznym
  • Utrzymywanie kontaktu z klientami w sprawie statusu zamówień i ich ewentualnych zmian
  • Obsługa reklamacji i rozwiązywanie problemów związanych z zamówieniami
  • Składanie zamówień u kooperantów
  • Zamawianie transportów w firmach zewnętrznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: logistyka, zarządzanie, administracja
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w obszarze obsługi zamówień lub logistyki w firmie produkcyjnej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność obsługi programu Comarch Optima lub innych systemów handlowych
  • Znajomość rysunku technicznego/umiejętność czytania dokumentacji technicznej

To oferujemy

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin.
  • Dodatkowe benefity - prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych realnie wspierający pracowników (m.in. dofinansowanie urlopu wypoczynkowego, dofinansowanie wyjść kulturalno-sportowych).
  • Doświadczenie w dynamicznie rozwijającej się spółce technologicznej na rynek kolejowy i wojskowy.
  • Pracę w zespole doświadczonych inżynierów.
  • Kurs języka angielskiego.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567