Specjalista/ specjalistka ds. obsługi klienta z j. niemieckim
  • Kraków
specjalista/ specjalistka ds. obsługi klienta z j. niemieckim
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Hallo, Sie sind derjenige, den wir suchen!

Bądź częścią nowego zespołu niemieckojęzycznego, który poszerzamy wraz z naszym krakowskim klientem! Dołącz do zespołu zajmującego się administracją, fakturami lub wsparciem technicznym i używaj niemieckiego na co dzień.

Będziesz mieć możliwość rozwoju w firmie międzynarodowej, która zatrudnia w Polsce ponad 600 osób i wspiera swoich klientów na całym świecie w obszarze obsługi klienta, analizy danych, zarządzania projektami, HR oraz finansów.

Oczekujemy

  • znajomości języka niemieckiego na poziomie C1 lub C2,
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym (serwis dla klienta jest otwarty od poniedziałku do niedzieli od 8 do godziny 22) na pełen etat lub min. 1/2 etatu,
  • pozytywnego nastawienia,
  • umiejętności organizacyjnych i komunikacyjnych,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • dostępności do pracy stacjonarnej (biuro mieści się w centrum Krakowa)
  • mile widziana znajomość innych języków obcych: włoskiego oraz francuskiego.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (8800 - 9900 zł brutto za pełen etat),
  • premię sprzedażową do 2000 zł brutto miesięcznie,
  • pracę na pełen etat bądź możliwość pracy w mniejszym wymiarze godzin (np. 1/2 bądź 3/4 etatu) - dopasujemy się do Ciebie!
  • umowę o pracę,
  • kartę Multisport/ MultiKafeteria,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • dodatkowy dzień wolny na wolontariat,
  • możliwość awansu wewnątrz struktur naszego klienta,
  • międzynarodowe środowisko pracy, stwarzające inspirującą atmosferę oraz możliwość używania języków obcych na co dzień
  • work-life balance, gwarantujący harmonię między życiem zawodowym a prywatnym,
  • Program Pomocy dla Pracowników, oferujący wsparcie w trudnych chwilach
  • pakiet relokacyjny, ułatwiający Twoją przeprowadzkę.

Zadania

  • wsparcie klienta niemieckojęzycznego za pośrednictwem różnych kanałów (telefon, e-mail, chat): zapytania odnośnie faktur, wsparcie techniczne dotyczące usług, administracja i aktualizacja danych w systemie, zarządzanie umowami i aneksami,
  • analizowanie i wyjaśnianie zapytań klientów
  • wprowadzanie zmian w systemie
  • współpraca z innymi działami w celu rozwiązania usterek.

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. obsługi klienta Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Specjalista ds. turystyki Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567