Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta w dziale Eksportu (rynek niemiecki)
  • Toruń
Toruń, Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska
GAMET Sp. z o.o.
28. 5. 2024

GAMET Sp. z o.o. na rynku akcesoriów meblowych rozwijamy się krajowo oraz międzynarodowo ponad 35 lat. Jesteśmy wiodącym producentem dekoracyjnych akcesoriów meblowych oraz akcesoriów drzwiowych. Produkujemy również metalowe stelaże do samodzielnego montażu oraz metalowe ozdoby do dekoracji wnętrz.

Aktualnie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: siedziba spółki w Toruniu

Zakres obowiązków

  • bieżące wprowadzanie zamówień eksportowych do systemu
  • koordynowanie realizacji zamówień (od przyjęcia po wysyłkę)
  • utrzymywanie stałych kontaktów z klientami zagranicznymi (w tym rozwiązywanie problemów, przyjmowanie reklamacji, udzielanie informacji)
  • udział w pozyskiwaniu nowych klientów eksportowych (zapytań/zamówień)
  • sporządzanie wstępnych ofert, analiz, raportów handlowych
  • ścisła współpraca z innymi działami: planowanie produkcji, produkcja, finanse, logistyka, planowanie sprzedaży

Poszukiwane kompetencje

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2 (znajomość drugiego języka zachodniego będzie dodatkowym atutem)
  • doświadczenie w obsłudze klienta i/lub sprzedaży (również B2B)
  • praktyczne umiejętności pracy z MS Excel
  • praktyczna znajomość zagadnień i procedur eksportowych
  • sumienność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • doskonała organizacja pracy
  • czynne prawo jazdy kat. B + mobilność (w perspektywie gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych)

Oferujemy

  • pracę w dużej, stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, terminowa wypłata wynagrodzenia)
  • pełne wdrożenie w zakres obowiązków i pomoc ze strony współpracowników
  • niezbędne narzędzia pracy

  • Praca Toruń
  • Specjalista ds. obsługi klienta Toruń
  • Specjalista ds. Eksportu Toruń
  • Specjalista ds. Sprzedaży Toruń
  • Specjalista ds. Zakupów Toruń
  • Specjalista ds. marketingu Toruń
  • Specjalista ds. ofertowania Toruń
  • Specjalista ds. Zarządzania Toruń
  • Specjalista ds. transportu Toruń
  • Specjalista ds. HR Toruń
  • Specjalista ds. turystyki Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851