Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta w branży transportowej
  • Białystok
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
Praca.pl Sp. z o.o.
15. 10. 2024

Obowiązki:

  • Utrzymywanie stałego kontaktu z klientami, budowanie długotrwałych relacji
  • Realizacja zleceń, planowanie i koordynowanie transportów
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Sporządzanie i weryfikacja dokumentów transportowych
  • Monitorowanie przebiegu transportów

Wymagania:

  • Roczne doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane w branży transportowej / logistycznej
  • Umiejętność obsługi komputera oraz pakietu MS Office.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Znajomość języka polskiego polskiego na poziomie C1-C2

Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Praca Białystok
  • Specjalista ds. obsługi klienta Białystok
  • Specjalista ds. telekomunikacji Białystok
  • Specjalista ds. PR Białystok
  • Specjalista ds. ofertowania Białystok
  • Specjalista ds. Zarządzania Białystok
  • Specjalista ds. Eksportu Białystok
  • Specjalista ds. transportu Białystok
  • Specjalista ds. HR Białystok
  • Specjalista ds. turystyki Białystok
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662