Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Manta S.A.
6. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnianie profesjonalnej obsługi Klientów i budowanie pozytywnego wizerunku firmy: pomoc Klientom, na każdym etapie zakupów
  • Wspieranie i doskonalenie procesów sprzedaży e-commerce
  • Udzielanie kompleksowej informacji na temat produktów
  • Odpowiadanie (głównie mailowo) na pytania Klientów dotyczące procesu: wyboru produktów, terminów realizacji zamówienia, składania zamówienia, warunków płatności i dostawy, fakturowania
  • Efektywne komunikowanie się z Klientami poprzez różne kanały komunikacji tj.: mail, telefon, chat
  • Obsługa klientów B2B w systemie (wystawianie dokumentów tj. zamówienia, wz, faktury, korekty, wgrywanie cenników itp.)
  • Tworzenie zestawień i raportów na potrzeby działu obsługi klienta

Nasze wymagania

  • Bardzo wysoko rozwinięte umiejętności komunikowania się w mowie i piśmie
  • Min. 2 lata doświadczenia w obsłudze klientów na podobnym stanowisku w firmie handlowej
  • Umiejętność profesjonalnej, merytorycznej obsługi Klientów, na każdym etapie procesu zakupowego
  • Nastawienie na poszukiwanie rozwiązań, cierpliwość i opanowanie
  • Znajomość popularnych aplikacji komputerowych i internetowych oraz excela
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację
  • Obsługa Comarch XL oraz doświadczenie w branży elektroniki

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w spółce o ugruntowanej pozycji rynkowej (ponad 24 lata)
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Niezbędne narzędzia
  • Super zespół, miła niekorporacyjna atmosfera
  • Naukę i perspektywę rozwoju zawodowego
  • Możliwość zdobycia w krótkim czasie szerokiego spektrum umiejętności
  • Szkolenia
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej, karta multi-sport; ubezpieczenie dodatkowe
  • Bezpłatny parking

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563