Specjalista / Specjalistka ds. obsługi administracyjnej
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Direct4Energy Sp. z o.o.
23. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie umów do crmu
  • prowadzenie korespondencji mailowej
  • współpraca/ wspieranie Działu Sprzedaży
  • szkolenie nowych pracowników
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów firmowych oraz informacji, w tym koordynacja obiegu umów z kontrahentami oraz ich archiwizowanie
  • obsługa partnerów zgodnie ze standardami firmy

Nasze wymagania

  • miła aparycja
  • pozytywne nastawienie do ludzi i pracy
  • komunikatywność
  • łatwość uczenia się
  • kultura osobista, znajomość etykiety
  • odpowiedzialność za jakość i terminowość realizowanych zadań
  • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • wsparcie i szkolenia z crm
  • pracę w miłej atmosferze z pozytywnymi ludźmi

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521