Specjalista / Specjalistka ds. Marketingu
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
13. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Twój zakres obowiązków:

  • współpraca oraz weryfikacja procesów i działań agencji, proponowanie działań,
  • zmian w kampaniach Google Ads, Meta Ads oraz w budżecie
  • współpraca z centralnymi zespołami poszczególnych marek BYD i MG
  • nadzorowanie wewnętrznych procesów administracyjnych, raportowych,
  • archiwizacyjnych oraz przygotowywanie prostych prezentacji
  • uczestnictwo w sesjach zdjęciowych, planach video
  • organizacja eventów: planowanie i organizacja eventów promocyjnych, takich jak
  • dni otwarte, prezentacje nowych modeli itp.
  • monitorowanie trendów rynkowych i działań konkurencji oraz identyfikowanie
  • nowych możliwości dla biznesu
  • ścisła współpraca z zespołem sprzedaży w celu zwiększenia efektywności działań
  • marketingowych i sprzedażowych
  • zamawianie materiałów promocyjnych zgodnie z wytycznymi kierowników
  • danych działów (np. wizytówki, koszulki, smyczki, długopisy itp.)
  • nadzór nad wizytówkami Google

WYMAGANIA:

Nasze wymagania:

  • min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe (mile widziane z obszaru marketingu)
  • znajomość narzędzi marketingowych i e-marketingowych
  • doświadczenie w obszarze prowadzenia social mediów oraz kampanii w Google
  • umiejętność wyciągania wniosków z prowadzonych kampanii
  • umiejętność skutecznego prowadzenia wielu projektów jednocześnie
  • zdolności organizacyjne i komunikacyjne
  • otwartość i kreatywność w działaniu
  • swoboda w zakresie posługiwania się pakietem MS Office (Excel, Power Point)
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • wyczucie estetyczne
  • znajomość systemów reklamowych (Meta i Google Ads)
  • doświadczenie w marketingu motoryzacyjnym
  • doświadczenie w tworzeniu lub nadzorowaniu tworzenia treści na Social Media

OFERUJEMY:

To oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej firmie podążającej za trendami rynkowymi, wpierającej Twoje
  • aspiracje zawodowe oraz stwarzającej możliwości rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atmosferę otwartości, wzajemnego szacunku, relacje partnerskie na wszystkich poziomach
  • organizacji
  • okres wdrożenia w asyście specjalistów
  • szeroką i dopasowaną ofertę szkoleń
  • realną szansę awansu
  • dostęp do najnowszych technologii branży motoryzacyjnej
  • bezpłatny parking
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
  • zniżki pracownicze m.in. na usługi serwisowe
  • możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym
  • program rekomendacji pracowników

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Specjalista ds. Eksportu Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Specjalista ds. turystyki Łódź
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567