Specjalista / Specjalistka ds. Marketingu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Early Stage
3. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z franczyzobiorcami, z uwzględnieniem ich potrzeb marketingowych oraz dostarczanie im odpowiednich narzędzi i wiedzy,
  • wdrażanie nowych franczyzobiorców w obszar działań marketingowych, zapewniając im wsparcie i niezbędne informacje na każdym etapie współpracy,
  • planowanie, koordynacja i realizacja komunikacji z franczyzobiorcami zgodnie z kalendarzem działań marketingowych i Zarządu, w tym przygotowywanie newsletterów od Zarządu oraz innych form komunikacji,
  • audytowanie działań marketingowych realizowanych przez franczyzobiorców, identyfikowanie obszarów do poprawy i proponowanie rozwiązań optymalizacyjnych,
  • współpraca z innymi działami firmy oraz zewnętrznymi partnerami w celu zapewnienia kompleksowego wsparcia marketingowego dla franczyzobiorców,
  • dbanie o aktualizację dostępnych materiałów marketingowych oraz tworzenie nowych przewodników i narzędzi dostosowanych do potrzeb franczyzobiorców,
  • przygotowywanie, przeprowadzanie oraz analiza badań wśród franczyzobiorców, ich potrzeb i opinii dot. obszaru marketingowego
  • realizacja dodatkowych projektów i zadań zgodnie z wytycznymi Dyrektorki Działu, wspierając różnorodne inicjatywy w firmie.

Nasze wymagania

  • zdolność do samodzielnej realizacji zadań oraz kompleksowego prowadzenia działań marketingowych – od etapu planowania aż po finalizację,
  • skuteczna i profesjonalna komunikacja z franczyzobiorcami oraz współpraca z pracownikami innych działów w celu utrzymania płynności i efektywności projektów,
  • entuzjazm i zdolność do samodzielnej organizacji pracy, wykazując inicjatywę w codziennych działaniach,
  • umiejętność pracy w dynamicznym, zmieniającym się środowisku oraz elastyczność w realizacji różnorodnych projektów i zadań, dostosowując się do bieżących potrzeb,
  • wykorzystanie analizy danych marketingowych, w tym statystyk z kampanii mailingowych oraz wyników z różnych kanałów marketingowych, w celu optymalizacji działań,
  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji biznesowych z współpracownikami, tworząc atmosferę współpracy i zaufania,
  • lekkie pióro oraz doskonała znajomość języka polskiego i zasad poprawnej polszczyzny,
  • poczucie estetyki umożliwiające ocenę materiałów marketingowych pod kątem ich atrakcyjności wizualnej, klarowności przekazu i zgodności z wizerunkiem marki,
  • dbałość o szczegóły, dokładność i staranność w dokumentowaniu informacji oraz przygotowywaniu notatek ze spotkań,
  • wykształcenie wyższe, preferowane w dziedzinie marketingu, komunikacji lub zarządzania,
  • dobra znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2.
  • znajomość narzędzi mailingowych, takich jak Freshmail, Mailer Lite, GetResponse.

To oferujemy

W Early Stage masz możliwość skorzystania z prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego oraz karty sportowej. Dodatkowo regularnie odbywają się spotkania integracyjne m.in. wspólne śniadania, imprezy okolicznościowe i spotkania zespołowe. Raz w roku integrujemy się gdzieś w Polsce w pięknych okolicznościach przyrody. W ramach OKSY Self-Care Studio organizujemy wewnętrzne zajęcia jogi oraz mindfulness.

Organizujemy konwersacje w języku angielskim dla wszystkich chętnych pracowników na czterech poziomach zaawansowania Dajemy możliwość rozwoju i szkoleń w ramach budżetu działowego.

Poszukujemy specjalisty/ki w obszarze marketingu, który/a będzie odpowiedzialny/a za zarządzanie projektami marketingowymi, planowanie i koordynowanie centralnych działań promocyjnych dla sieci franczyzowej. Osoba ta będzie głównym kontaktem z ramienia działu marketingu (w ramach Centrali Early Stage) dla franczyzobiorców, będzie również wprowadzała nowych partnerów biznesowych dołączających do sieci w meandry marketingu.

Specjalista_ka ds. marketingu będzie też tworzył(a) treści do newsletterów oraz maili kierowanych do franczyzobiorców, a także była odpowiedzialna za platformę mailingową (kontakt z dostawcą, umowy, know how dot. masowej wysyłki maili), z której korzystają wszystkie działy w centrali firmy.

Twoja rola przyczyni się do rozwoju naszej sieci franczyzowej. Jeśli jesteś gotów/gotowa podejmować wyzwania, to ta pozycja jest idealna dla Ciebie.

Przede wszystkim jesteśmy elastyczni we współpracy, nie narzucamy formy i ścieżki dotarcia do celu. Dbamy o relacje w ramach zespołów i pomiędzy nimi. Wierzymy w siłę pracy zadaniowej. Jeśli lubisz pracować z biura, zapraszamy Cię do naszego DOMU NA OKSY. Już od progu poczujesz czym są otulające skrzydła naszej wspaniałej Doroty, która kreuje ciepłą, domową atmosferę. Jeśli preferujesz pracę hybrydową, jesteśmy na tak!

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388