Specjalista / Specjalistka ds. Marketingu
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, podkarpackie, Polska
Olimp Labs
19. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie analiz i raportów dotyczących rynków suplementów diety i leków OTC
  • Kreowanie materiałów promocyjnych i nadzór nad ich wykonaniem
  • Udział w tworzeniu i realizacji strategii marketingowej
  • Udział w zarządzaniu wybranymi kategoriami produktowymi
  • Działania administracyjno-biurowe wspomagające pracę Działu Marketingu

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w branży suplementów diety lub leków OTC
  • Wykształcenie wyższe - mile widziane w zakresie: marketing, reklama, PR
  • Umiejętności w zakresie zarządzania projektami
  • Umiejętność tworzenia analiz rynkowych i działań konkurencji
  • Doświadczenie we współpracy z agencjami reklamowymi lub domami mediowymi
  • Dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość innych języków
  • Innowacyjność i kreatywność w działaniu
  • Samodzielność i wysokie zdolności organizacyjne
  • Wysoka kultura osobista
  • Elastyczność w działaniu
  • Chęć podejmowania nowych wyzwań

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i efektów pracy
  • Prywatną opiekę medyczną , ubezpieczenie na życie
  • Kartę Multi Sport, Smart Lunch
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Praca Rzeszów
  • Specjalista ds. marketingu Rzeszów
  • Specjalista ds. reklamy Rzeszów
  • Specjalista ds. telekomunikacji Rzeszów
  • Specjalista ds. PR Rzeszów
  • Specjalista ds. Zakupów Rzeszów
  • Specjalista ds. ofertowania Rzeszów
  • Specjalista ds. Zarządzania Rzeszów
  • Specjalista ds. Eksportu Rzeszów
  • Specjalista ds. transportu Rzeszów
  • Specjalista ds. HR Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648