Specjalista / Specjalistka ds. Marketingu
  • Nysa
Nysa, Nysa, opolskie, Polska
Spółdzielnia Pracy Cukry Nyskie
8. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, koordynowanie i kontrola wszystkich działań marketingowych przedsiębiorstwa uwzględniając przydzielony budżet
  • Planowanie i realizacja kampanii PR dla głównych marek firmy
  • Planowanie i realizacja założeń komunikacji z klientem oraz kampanii w mediach
  • Tworzenie projektów graficznych i ich realizacja według założonych celów
  • Projektowanie spójnych identyfikacji wizualnych
  • Prowadzenie kampanii performance (Facebook Ads, Google Ads, LinkedIn Ads, Instagram)
  • Tworzenie contentu do social media zgodnie z kalendarzem publikacji: przygotowanie siatki postów oraz treści na Instagram, tworzenie InstaStory, przygotowanie postów na FB, publikacja treści na YT
  • Nadzór nad wydrukami foli oraz opakowań kartonowych
  • Nadzór nad projektami Unijnymi
  • Udział w Targach Międzynarodowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Doskonała organizacja pracy własnej
  • Prawo jazdy kategorii „B”
  • Posiadasz książeczkę saniatarno-epidemilogiczną

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość dalszego rozwoju
  • Pakiet socjalny
  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń

Zastrzegamy sobie odpowiedź na wybrane oferty

  • Praca Nysa
  • Nysa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544