Specjalista / Specjalistka ds. marketingu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Primeon sp. z o.o.
6. 6. 2024

Primeon to spółka zajmująca się tworzeniem oprogramowania dla edukacji. Nasze produkty były wielokrotnie nagradzane i wyróżniane w niezależnych konkursach. W związku z dynamicznym rozwojem zarówno na rynku polskim, jak i międzynarodowym poszukujemy osób, które pozwolą nam utrzymać dotychczasowe tempo.

Naszym flagowym produktem jest Platforma LangLion (http://www.langlion.com/), która usprawnia funkcjonowanie szkoły językowej.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i wdrażanie strategii marketingowej Platformy LangLion na nowych rynkach
  • Koordynacja tworzenia treści powiązanych bezpośrednio lub pośrednio z Platformą LangLion ukierunkowanych na generowanie leadów
  • Koordynacja działań związanych z tworzeniem materiałów reklamowych (tj. landing page, bannery, itp.)
  • Zarządzanie produktowymi kanałami komunikacji, tj. blog, newsletter, social media: facebook, twitter, instagram, linkedIn
  • Koordynacja wydarzeń promocyjnych (np. webinary, konferencje branżowe)
  • Współpraca z działem sprzedaży w celu optymalizacji procesu sprzedażowego
  • Optymalizacja stron produktowych pod kątem SEO
  • Analiza, optymalizacja i raportowanie efektywności prowadzonych działań

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doskonała organizacja pracy i terminowość
  • Dokładność, sumienność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Łatwość w operowaniu językiem polskim i angielskim (tzw. "lekkie pióro")
  • Entuzjazm i aktywność w działaniu
  • Chęć zdobywania wiedzy i nowych umiejętności
  • Dobra znajomość języka angielskiego (minimum na poziomie B2)
  • Mile widziane doświadczenie z produktami oferowanymi w modelu SaaS.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na preferowanych przez kandydata warunkach (do wyboru umowa o pracę / umowa cywilnoprawna / B2B)
  • Dużą niezależność w działaniu
  • Pracę w firmie będącej liderem w branży na rynku polskim i dynamicznie rozwijającej się na rynkach zagranicznych
  • Elastyczny grafik i możliwość pracy zdalnej
  • Niepowtarzalną atmosferę pracy w małym i zgranym zespole

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678