Specjalista / Specjalistka ds. marketingu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
NORTH COAST S.A.
8. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Udział w tworzeniu i realizacji strategii marketingowej oraz PR we współpracy z Zarządem,
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy na zewnątrz oraz w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram),
  • Tworzenie oraz nadzór nad stroną internetową,
  • Tworzenie i kontrola budżetu marketingowego,
  • Komunikacja z mediami i nadzór nad współpracującymi agencjami,
  • Przygotowywanie wsparcia promocyjnego dla kluczowych marek,
  • Organizacja eventów i spotkań firmowych,
  • Administracja eHurtownią,
  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży
  • Przygotowywanie prezentacji, raportów i analiz prowadzonych kampanii oraz trendów rynkowych.

Nasze wymagania

  • Rozumiesz i masz doświadczenie w mediach społecznościowych, potrafisz zarządzać komunikacją w nich (przy współpracy z agencjami marketingowymi),
  • Rozumiesz działania PR i będziesz kontaktować się z instytucjami i partnerami z nami współpracującymi,
  • Potrafisz zarządzać budżetem marketingowym,
  • Potrafisz tworzyć propozycje działań marketingowych wspierające rozwój brandów z którymi współpracujemy,
  • Będziesz również administrować działaniami promocyjnymi dla naszych Klientów
  • Znasz bardzo dobrze język angielski (włoski jest dodatkowym atutem), masz umiejętność przygotowywania prezentacji w power point

To oferujemy

  • Świetny zespół ludzi, który lubi ze sobą pracować
  • Możliwość pracy zdalnej 2 dni w tygodniu (po okresie próbnym)
  • Premie i paczki świąteczne
  • Integrujemy się minimum raz w roku
  • Prywatna opieka medyczna MEDICOVER
  • Ubezpieczenie na życie GENERALI
  • Możliwości rozwoju nie tylko w dziale marketingu

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567