Specjalista / Specjalistka ds. marketingu
  • Sady
wielkopolskie, Sady, wielkopolskie, Polska
GLUTENEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
28. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie i realizowanie strategii marketingowej firmy
  • Analiza rynku i konkurencji
  • Przygotowywanie i wdrażanie planów marketingowych, promocyjnych i reklamowych
  • Tworzenie i monitorowanie kampanii marketingowych, w tym zarządzanie budżetem
  • Przygotowywanie i prezentowanie raportów i analiz dotyczących działań marketingowych
  • Koordynowanie działań z różnymi działami w firmie, w tym z działem sprzedaży i działem e-commerce
  • Zarządzanie stroną internetową i mediami społecznościowymi oraz sklepem internetowym
  • Planowanie i organizowanie wystaw targowych
  • Nadzór nad działaniami związanymi z wdrożeniem nowych produktów w szczególności w obszarze design opakowań
  • Współpraca z agencjami reklamowymi i graficznymi
  • Monitorowanie i analiza wyników działań marketingowych, dostosowywanie strategii w oparciu o te wyniki
  • Prowadzenie badań i analiz rynkowych w celu identyfikacji potrzeb klientów i trendów rynkowych
  • Doskonalenie wizerunku firmy oraz budowanie relacji z klientami
  • Wspieranie działu sprzedaży w celu zwiększenia sprzedaży i pozyskiwania nowych klientów
  • Śledzenie nowych trendów i technologii marketingowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe zbieżne z obszarem marketingu i sprzedaży
  • Znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • Entuzjazm
  • Umiejętność obsługi pakietu office w stopniu bardzo dobrym
  • Doskonała organizacja pracy własnej
  • Komunikatywność

To oferujemy

  • Bardzo ciekawa praca w rozwijającej się firmie
  • Rodzinna atmosfera
  • Możliwość rozwoju doświadczeń i kompetencji
  • Wpływ na wizerunek i rozwój firmy
  • Możliwość awansu

  • Praca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392