Specjalista / Specjalistka ds. Marketingu
  • Warszawa, Aleje Jerozolimskie 96
mazowieckie, Warszawa, Aleje Jerozolimskie 96, mazowieckie, Polska
Medicover Sport.
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w zespołach marketingowych lub agencji,
  • nie boisz się zmian i wysokiego tępa pracy,
  • jesteś dyspozycyjna/dyspozycyjny do pracy 40 h tygodniowo,
  • interesuje Cię komunikacja marketingowa i social media,
  • jesteś osobą proaktywną i dobrze zorganizowaną,
  • nie boisz się wielozadaniowości.

Stań się częścią Medicover Sport i aplikuj po zdrowy start!

Twoje obowiązki:

  • tworzenie materiałów marketingowych skierowanych do Klientów i użytkowników pakietów Medicover Sport,
  • tworzenie materiałów na Social Media np. rolki,
  • zamawianie, zarządzanie i wysyłka gadżetów,
  • przygotowywanie konceptów na kampanie marketingowe,
  • wsparcie przy organizacji i obsłudze eventów,
  • wsparcie zespołu przy dużych projektach marketingowych.

Oferujemy Ci:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • praca w systemie hybrydowym (50% pracy zdalnej)​,
  • kompleksowe wdrożenie i możliwość realizacji własnych pomysłów.

Dodatkowo:

  • #Samorozwój - uczestniczymy w specjalistycznych szkoleniach oraz mamy dostęp do platformy szkoleniowej, w której wybieramy interesujące nas tematy.
  • #PoszukiwanyPoszukiwana – polecamy swoich znajomych do pracy w Medicover, a do tego pracujemy z osobami, które cenimy i lubimy. Za polecenie możemy zyskać nawet do 6000 zł.
  • #NieSamąPracąCzłowiekŻyje – po pracy działamy jako wolontariusze w Fundacji Medicover, a dodatkowo możemy poczuć się jak gwiazdy rocka, bo mamy MediCover Band.
  • #WsiąśćDoPociaguBylejakiego – spełniamy marzenia i podróżujemy. Też marzysz o tym, aby spędzić weekend poza miastem? Nic prostszego. Nasze nowo wyremontowane biuro mieści się 10 minut spacerem od Dworca Zachodniego.
  • #WZdrowymCieleZdrowyDuch - od pierwszych dni zatrudnienia możemy skorzystać z bezpłatnej opieki medycznej.
  • #MamTęMoc - z pakietem sportowym Medicover Sport mamy bezpłatny dostęp do ponad 4600 obiektów sportowych, rekreacyjnych i rozrywkowych w całej Polsce.
  • Dbamy o #ZdrowyUśmiech z dodatkowym pakietem stomatologicznym Medicover Stomatologia.
  • #CzujęSięBezpiecznie - dostajemy bezpłatne ubezpieczenie NNW od 1 dnia zatrudnienia.
  • #SpeakEnglish - uczymy się angielskiego za pomocą platformy e-learningowej w dogodnym dla nas miejscu i czasie. Mamy też możliwość uczestniczenia w stacjonarnym kursie językowym.
  • #WorkLifeBalance - dzięki platformie Medicover Benefits możemy wybierać benefity dopasowane do naszych potrzeb. Teatr, masaż, a może zakupy w ulubionym sklepie? Wybieramy to, na co mamy ochotę.
  • #LessWaste – to ekologiczne rozwiązania w duchu Medicover. Razem z zespołem uczestniczymy w akcjach dbania o środowisko.
  • #WellBeing – o swoje zdrowie i dobre samopoczucie dbamy przez cały rok. Bierzemy udział między innymi w profilaktycznych badaniach krwi, zajęciach jogi w biurze, czy webinarach edukacyjnych.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080