Specjalista / Specjalistka ds. marketingu ,
  • Rumia
Rumia, Rumia, Pomorskie, Polska
KN Solution spz.oo
14. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukujemy osobę na stanowisko Marketing specjalista:
Zakres obowiązków
• Tworzenie strategii social media dla firmowych kont na różnych platformach społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube, TikTok, Wizytówka Google)
• Pomoc biurowa i organizacyjna
• Obsługa klientów produktów cyfrowych.
• Nagrywanie i obsługa Live , Webinary w studio nagrań
• Tworzenie materiałów VOD z iwentów np: Live
• Nagrywanie i montaż filmów na potrzeby YouTube, TikTok, Facebook, Instagram
• Kreowanie oryginalnej i angażującej treści na platformach społecznościowych w formie tekstów, obrazów, filmów itp.
• Przygotowywanie prostych grafik do komunikacji w social media opartych o szablony programów oraz współpraca z grafikiem przy bardziej zaawansowanych projektach graficznych;
• Tworzenie Landing page , lejki , automatyzacje e-miał na programach np.: Get response , Landning.pl , Optimize press, Word Press ,
• Planowanie i harmonogramowanie postów na mediach społecznościowych z uwzględnieniem analizy danych i trendów
• Analiza efektywności prowadzonych działań oraz inicjowanie i rekomendowanie zmian w oparciu o aktualne trendy w mediach społecznościowych.
• Zarządzanie firmowymi profilami w mediach społecznościowych (utrzymywanie relacji z odbiorcami)
• Śledzenie trendów i innowacji w dziedzinie mediów społecznościowych oraz wprowadzanie odpowiednich zmian do strategii
• Utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy w mediach społecznościowych
• Analiza raportów Google ads , Meta Ads , Google Analityk 4
Nasze wymagania
• Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
• Asystentka , organizacja Biura
• Obsługa programów graficznych
• Doświadczenie w zarządzaniu profilami firmowymi na różnych platformach społecznościowych (Facebook, Instagram, TikTok, LinkedIn, YouTube)
• Umiejętność tworzenia strategii na efektywne funkcjonowanie i rozwój mediów społecznościowych marki
• Kreatywność i umiejętność generowania nowych pomysłów na treści, które angażują użytkowników i zwiększają zasięgi
• Zdolności copywritingowe i umiejętność tworzenia wciągających treści reklamowych
• Znajomość aktualnych trendów i narzędzi związanych ze środowiskiem mediów społecznościowych oraz chęć do nauki i aktualizowania wiedzy na bieżąco
• Zdolność do analizowania danych i raportowania wyników działań w mediach społecznościowych
• Umiejętność obsługi programów narzędziowych do zarządzania mediów społecznościowych
• Umiejętność obsługi programów do tworzenia materiałów filmowych , grafik
• Samodzielność w podejmowaniu decyzji i zarządzaniu czasem pracy
• Pasja do marketingu cyfrowego i mediów społecznościowych
• Znajomość narzędzi analitycznych (Google Analytics, Facebook Insights itp.)
• Prawo jazdy kat. B
• Znajomość MS Office (praktyczna umiejętność sporządzania raportów, analiz, prezentacji)
To oferujemy
• Atrakcyjne wynagrodzenie 4.500-9.000 zł brutto/mc (UOP/UZ) / 5.000-10.000 zł netto/mc (B2B);
• Pole do rozwoju przy ciekawym i doskonale rozwijającym się projekcie
• Szkolenia rozwojowe w zakresie Social-Media
• Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji
• Komputer graficzny, wysokiej klasy smartphone
• Szkolenia i kursy w zakresie podniesienia kwalifikacji w Google Ads, Meta Ads , Google Analitiks i inne w razie potrzeby.
• Możliwość pracy Hybrydowej , minimum 2 dni w biurze w tygodniu.

  • Praca Rumia
  • Rumia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536