Specjalista / Specjalistka ds. logistyki
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Joinco Polska Sp. z o.o.
8. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Joinco Polska Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma importująca produkty do jednej z największych sieci handlowych w Polsce. Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku europejskim, a od 11 lat jesteśmy obecni w Polsce. Siłą naszej firmy są pracownicy, którym zapewniamy stabilne zatrudnienie, prace według najwyższych standardów oraz możliwości rozwoju.

Opis stanowiska
  • Wspieranie zespołu w zakresie logistyki
  • Koordynowanie i optymalizacja procesów logistycznych w transporcie morskim, drogowym oraz kolejowym
  • Współpraca z dostawcami, firmami spedycyjnymi, co-packingowymi oraz agencjami celnymi
  • Koordynacja procesów co-packingowych, magazynowych oraz prac dodatkowych nad produktem
  • Weryfikacja poprawności oraz kontrola obiegu dokumentów importowych, celnych oraz handlowych
  • Monitorowanie harmonogramów dostaw, ich organizacja, zapewnienie terminowej i kompletnej realizacji wysyłek do klientów
  • Przygotowywanie raportów i analiz dla działu handlowego
  • Kontrola towarów, które są stocku, przygotowanie odbiorów od klientów, weryfikacji i analizy, przygotowanie raportów
  • Przygotowanie dokumentów i koordynacja odprawy celnej próbek

Wymagania
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w dziale logistyki (do roku czasu)
  • Bardzo dobra umiejętność planowania i organizacja czasu pracy
  • Skrupulatność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywaniu zleconych zadań
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy

  • Praca Warszawa
  • Logistyk Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190