Specjalista / Specjalistka ds. logistyki
  • Opole
Opole, Opole, opolskie, Polska
IFM ECOLINK
30. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Twoje zadania na stanowisku pracy:

  • Dbałość o prawidłowy przepływ materiałów, produktów
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z przyjęciem, dystrybucją materiałów
  • Współpraca z klientami i dostawcami
  • Przygotowanie i organizacja transportu
  • Tworzenie raportów i analiz związanych z procesem logistycznym
  • Poszukiwanie rozwiązań i usprawnień w procesie
  • Współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie co najmniej średnie kierunkowe (logistyka , ekonomia lub pokrewne)
  • Min. 2 -letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany
  • Zdolności analityczne
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów oraz wysoka kultura osobista
  • Rzetelność i samodzielność
  • Radzenie sobie pod presją czasu (sytuacje wymagające natychmiastowego działania)

Mile widziane:

  • znajomość systemu SAP
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Co oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • kantynę do dofinansowaniem do posiłków
  • dostęp do benefitów: karty sportowe, świąteczne karty podarunkowe, dodatkowe świadczenia socjalne
  • imprezy integracyjne

  • Praca Opole
  • Logistyk Opole
  • Specjalista ds. Sprzedaży Opole
  • Specjalista ds. Zakupów Opole
  • Specjalista ds. marketingu Opole
  • Specjalista ds. ofertowania Opole
  • Specjalista ds. Zarządzania Opole
  • Specjalista ds. Eksportu Opole
  • Specjalista ds. transportu Opole
  • Specjalista ds. HR Opole
  • Specjalista ds. turystyki Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030