Specjalista/Specjalistka ds. logistyki
  • Września
Września, Września, wielkopolskie, Polska
VPK Packaging Polska Sp. z o.o.
18. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie ładunków i dostaw do klientów w oparciu o plan produkcyjny i stany magazynowe,
  • Dbałość o sprawny przebieg informacji pomiędzy działami obsługi klienta, planowania produkcji, magazynami,
  • Codzienny kontakt ze spedycjami i firmami transportowymi w celu organizacji transportu
  • Nadzór i kontrolowanie stanów magazynowych
  • Optymalizacja dostaw ze względu na odległość od zakładu produkcyjnego,
  • Wspieranie innych członków zespołu logistyki w trakcie urlopów, dłuższych nieobecności

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu logistyki, transportu, spedycji
  • Minimum 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość przepisów z zakresu logistyki i transportu
  • Umiejętność planowania i koordynacji działań transportu
  • Znajomość oprogramowania logistycznego (np. SAP, ERP)
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność

To oferujemy

  • profesjonalne wdrożenie prowadzone przez specjalistę
  • elastyczny grafik pracy (rozpoczęcie pracy pomiędzy godz. 06:30 a 08:30),
  • pakiet medyczny „Luxmed” dla pracownika i jego rodziny w 100% finansowany przez pracodawcę,
  • kartę MultiSport dla pracownika w 60% finansowaną przez pracodawcę,
  • lekcje języka angielskiego w godzinach pracy i na koszt pracodawcy

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie do wybranych kandydatów.

  • Praca Września
  • Września - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045