Specjalista / Specjalistka ds. logistyki
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
SCHMITH POLSKA S.A.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, organizowanie i nadzorowanie transportu morskiego na rynkach międzynarodowych
  • Monitorowanie i optymalizacja procesów logistycznych
  • Współpraca z armatorami, spedytorami oraz klientami w zakresie realizacji transportów morskich
  • Przygotowywanie dokumentacji transportowej (m.in. konosamenty, dokumenty celne)
  • Zapewnienie terminowości i efektywności dostaw
  • Analiza kosztów transportu i poszukiwanie nowych rozwiązań optymalizacyjnych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w logistyce, w szczególności w transporcie morskim
  • Znajomość zasad frachtu morskiego oraz dokumentacji związanej z transportem międzynarodowym
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole oraz zarządzania kilkoma projektami jednocześnie
  • Doskonałe zdolności analityczne i organizacyjne
  • Znajomość programów ERP/CRM oraz MS Office

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Przyjazne środowisko pracy w międzynarodowym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna

O nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z branży narzędziowej, która poszukuje doświadczonego Specjalisty ds. Logistyki z naciskiem na transport morski. Jeśli masz pasję do planowania i koordynowania transportów, a zarządzanie łańcuchem dostaw nie ma przed Tobą tajemnic, to oferta idealna dla Ciebie!

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez SCHMITH POLSKA S.A. z siedzibą w: SZKOLNA 3, 83-130 Kulice, jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

  • Praca Gdańsk
  • Logistyk Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Specjalista ds. ofertowania Gdańsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdańsk
  • Specjalista ds. Eksportu Gdańsk
  • Specjalista ds. transportu Gdańsk
  • Specjalista ds. HR Gdańsk
  • Specjalista ds. turystyki Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087